dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Bond v Bohnicích, rvačka s opilci
Když je to potřeba, Bond si nebere servítky. Jinak je to ve skrytu duše dobrák. Foto: Policie ČR

Bond v Bohnicích, rvačka s opilci

V noci na sobotu se ve Zhořelecké ulici na bohnickém sídlišti pralo pět lidí. Po příjezdu policistů se na místě nacházeli už jen dva účastníci bitky.

Svou agresi však oba okamžitě přesměrovali na přítomné policisty, se kterými omítli jakkoli spolupracovat a častovali je vulgaritami. Jeden z mužů se navíc zjevně chystal napadnout jednoho z policistů a na opakované policejní výzvy reagoval ještě větší agresí.

„Proto se psovod rozhodl využít schopností svého čtyřnohého parťáka Bonda. Ten se na agresivního muže rozeběhl, vyskočil a od policisty ho odstrčil. To však muže nezastavilo, a proto Bond zakročil ještě jednou,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

To už agresor neustál a upadl na zem, kde si ho převzali policisté. To se zřejmě nelíbilo druhému muži, který se snažil psovoda napadnout. Byl však zpacifikován.

Policisté následně oba muže převezli na služebnu, kde se podrobili orientační dechové zkoušce. Pro policisty pak nebylo překvapením, když se na displeji přístroje ukázaly pozitivní hodnoty okolo tří promile alkoholu v dechu.

„Oba muži ve věku 23 a 29 let jsou podezřelí z přestupku neuposlechnutí výzvy úřední osoby a přestupku proti občanskému soužití. Celý případ bude s největší pravděpodobností v dohledné době oznámen na příslušný úřad k dořešení,“ dodala Martínková.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru