dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Bolestivý útok, cestující byl jako smyslů zbavený

V rámci součinnostní akce s revizory z pražského dopravního podniku v pondělí v ranních hodinách prováděla hlídka strážníků z Hlídkového útvaru městské policie kontrolní činnost v noční tramvajové lince číslo 55. Ve stanici Březiněvská směrem do centra nastoupil do tramvaje muž.

Když k němu přistoupil revizor a vyzval ho, aby mu předložil platnou jízdenku, cestující vstal a strčil do něj. Úder byl tak silný, že revizor upadl na zem. Ležícímu muži pak dále bušil pěstí do hrudníku.

Strážníci k oběma mužům přistoupili a oddělili je od sebe. Agresora vyzvali, aby zanechal svého jednání, jinak budou proti němu použity donucovací prostředky. Na to muž zareagoval tím, že pěstí zaútočil na jednoho ze strážníků.

Ten jeho útok za pomoci hmatů a chvatů odvrátil. Poté muže svedl na podlahu tramvaje a nasadil mu služební pouta. Hlídka s agresivním mužem vystoupila na zastávce Bulovka, kde ho předala přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření. Na dotaz, zda má pro napadaného revizora přivolat záchrannou službu, dotyčný odpověděl, že není zraněn.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru