dnes
Čtvrtek - oblacno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Bojují o životy těchto čtyř odložených štěňat
Čtyři nalezená štěňata. Foto: MP Praha

Bojují o životy těchto čtyř odložených štěňat

Čtyři psí kluky čerstvě po narození někdo odložil tento týden v blízkosti veterinární ordinace v Praze 7. Štěňata stará maximálně šest hodin byla převezena do útulku v Troji a umístěna do inkubátoru.

stenata-odlozena-5-nahled

stenata-odlozena-1-nahledV útulku jsou pod neustálým dohledem ošetřovatelů a veterinářů. Dostávají pravidelně umělou výživu, kterou zatím všechna čtyři dobře přijímají. Vzhledem k jejich porodní váze okolo půl kilogramu se bude pravděpodobně jednat o větší plemeno. 

Prognóza jejich stavu je zatím nejistá, ale pracovníci útulku věří, že vše dobře dopadne a štěňata bude možné umístit do nových domovů, kde na svůj ne příliš šťastný start do života brzy zapomenou.

stenata-odlozena-2-nahled


Rada schválila plán obnovy vodohospodářské infrastruktury na letošní rok

Dnes v 09:24

Pražští radní schválili roční plán obnovy, rekonstrukce, modernizace a rozvoje vodohospodářského majetku zajišťovaného Pražskou vodohospodářskou společností (PVS) v roce 2019. Celkové finanční zdroje na investice pro rok 2019 jsou předpokládány ve výši 2,135 miliardy korun bez DPH. Rekonstrukce se...

Lesamáj aneb technicky dejvický majáles

Včera v 09:56

Studenti dejvického Kampusu pořádají letos už druhý ročník tradiční oslavy máje.

Na Jižním Městě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Včera v 09:23

Praha 11 zvítězila už podruhé v soutěži společnosti Lidl o Rákosníčkovo hřiště. O lokalitě, kde bude hřiště pro malé děti umístěno, minulý týden rozhodlo vedení městské části.  

Další články
Nahoru