dnes
Úterý - obcasny-dest
10°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
11°C
Pražské krimi

Boj s horkem pojala v centru Prahy radikálně. Odhodila vše, co na sobě měla

Zřejmě velké vedro zbavilo ženu veškeré cudnosti, a proto si zcela nahá vlezla do kašny v centru metropole a nechala se osvěžovat vodou. To, že je park plný lidí, včetně malých dětí jí bylo úplně jedno.

V pátek po poledni se začala v kašně, která stojí v parku na Karlově náměstí, koupat zcela nahá žena. Stála uprostřed kašny s igelitovou taškou v ruce a osvěžovala se vodou. Přivolaný strážník ji vyzval, aby toho ihned nechala a oblékla se. To žena vzápětí učinila.

Tímto s ní ale veškerá další možná komunikace skončila. S osmatřicetiletou cizinkou nebylo možné její chování na místě projednat, protože žena odmítla jakkoli komunikovat a s ničím nesouhlasila.

„Z tohoto důvodu strážník oznámil podezření ze spáchání přestupku – vzbuzení veřejného pohoršení – správnímu orgánu, který se nyní celou událostí bude zabývat,“ uvedla mluvčí Městské policie Irena Seifertová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru