dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Bohužel nezůstalo jen u okukování. Pomozte ho dopadnout, může se to klidně přihodit i vám
Muž podezřelý z vloupání do auta právě opouští eskalátory nákupního centra u stanice metra Flora. Foto: Policie ČR

Bohužel nezůstalo jen u okukování. Pomozte ho dopadnout, může se to klidně přihodit i vám

Koncem dubna přijali policisté z místního oddělení Žižkov oznámení o vloupání do auta. Majitel policistům na oddělení sdělil, že odpoledne zaparkoval v garážích nákupního centra. Když se po hodině vrátil, zjistil, že je zadní okno rozbité.

Bohužel nedošlo jen k poškození auta, ale také ke krádeži odložených věcí na zadním sedadle. Celý skutek naštěstí pro majitele zachytila bezpečnostní kamera. Na záběrech je vidno, že se v prostorách parkoviště pohybuje skupina neznámých mužů a nahlíží do zaparkovaných aut.

„Následně kamera zachytí jednoho z nich, jak k poškozenému vozidlu přistupuje, rozbíjí okénko a krade věci ze zadní sedačky. Potom celá partička ve spěchu odchází,“ uvedl mluvčí pražské policie Jaroslav Bican.
 
Zatím neznámý pachatel, potažmo pachatelé, způsobil škodu dosahující téměř deset tisíc korun. V případě dopadení a odsouzení za toto konání hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Skupinka podezřelých, spolupachatelé

skupina-podezrelych-nahled

skupina-podezrelych2-nahled

spolupachatele-nahled

spolupachatele2-nahled

Policisté se nyní obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. „Veškeré informace k totožnosti podezřelých, jejich pohybu či pobytu přijmeme na bezplatné tísňové lince 158, nebo kterékoliv policejní služebně,“ požádal o spolupráci Bican. 
  


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru