Dnes Středa - skorojasno 11°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 11°C
Středa 31. 5. 2023
Svátek má Kamila
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Blíží se Den matek. Tip na dárek v kadeřnictví Klier
Svěřte maminku do péče odborníků. Salóny jsou na 33 místech republiky. Foto: Klier

Blíží se Den matek. Tip na dárek v kadeřnictví Klier

Den matek se u nás tradičně slaví druhou květnovou neděli. V tento den bývají maminky obdarovány květinou a pečlivě vybranou maličkostí jako poděkování za jejich nekonečnou lásku a péči. Udělat mamince radost můžete tím, že jí pořiďte dárek, který ocení každá žena. Nad krásné a zdravé vlasy totiž není, a ne nadarmo bývají vlasy označovány jako koruna ženské krásy.

klier-cz-1 Svěřte maminku do profesionální péče vyškolených kadeřníků ze salónu Klier. Ideální je dárkový voucher Klier, který pořídíte v ceně 1000, 500 nebo 300 korun a můžete jej použít na jakoukoli úpravu vlasů dle přání a potřeb, ale i na zakoupení profesionální kosmetiky na e-shopu Klier.

Jaké služby ze salónu Klier si lze dopřát?
Základem je určitě kvalitní střih, který je módní a sedí k tvaru obličeje, typu vlasů a celkově se k nám hodí.

Dopřát si můžete také barvení vlasů, přeliv nebo melír. S tím určitě není radno experimentovat doma, mohli byste si vlasy nenávratně poškodit. V salónech Klier používají profesionální barvy, které vlasy vyživí a ochrání.

klier-keraste Důležitá část péče o vlasy je regenerace a cílená péče. Vsaďte třeba na hloubkovou kúru od Kérastase, což je regenerační a vyživující ošetření na míru pro okamžitou proměnu a vyživení vlasů. Zkrášlující obřad se skládá z mytí šamponovou lázní, relaxační masáže a ampulky namíchané přesně dle vašich potřeb.

Další skvělý tip jsou pečující kúry podle typu vlasů od L‘Oréal Professionnel ze Serie Expert. Zaberou jen pár minut, ale jsou velmi efektivní. Vybírat můžete ze tří kúr – Blondifier pro blond a zesvětlené vlasy, Vitamino Color pro utěsnění vlasové kutikuly a dlouhotrvající lesk a vitalitu a Pro Longer pak obnovuje délky, vyplňuje oslabené konečky a napraví roztřepené a lámavé vlasy.

klier-cz-osetreni-metal-detox Top ošetření je také třífázový protokol Metal Detox od L’Oréal Professionnel, se kterým snížíte  lámání vlasů až o 87 %! Během barvení totiž reagují kovy obsažené ve vodě s oxidantem, což způsobuje lámání vlasů a nespolehlivý barevný výsledek. Metal Detox umí tyto kovy ve vlasech zneutralizovat a ty se už nebudou lámat.

Nabídka e-shopu a novinky
e-shopu Klier najdete profesionální vlasovou kosmetiku a pohodlně zde pořídíte vše, co potřebujete k péči o vlasy. Vyberete zde ale také vše pro pleť, tělo a líčení.

Novinkou pro jarní období, kterou pořídíte ve vybraných salónech Klier, jsou tzv. Spring Boxy, ve kte-rých najdete vždy šampon a masku na vlasy od značky Kérastase. Balíček navíc pořídíte o 20 % levněji, než pokud byste si produkty kupovali jednotlivě.

Salóny Klier jsou pro vás k dispozici na 33 místech České republiky. Otevřené jsou 7 dní v týdnu a bez objednávání.

Najdete zde také příjemné ceny a profesionálně vyškolené odborníky, kteří se řídí nejnovějšími trendy.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.


Autor: TZ, red

Onkologičtí pacienti oslaví život

Dnes v 08:32

Všichni mají jedno společné – onemocněli rakovinou, dokázali ji překonat a po léčbě žijí. Onkologičtí pacienti po celém světě oslavují svůj život vždy první červnovou neděli. Letos poprvé i v Praze. Na akci Den onkopacientů – Survivorship Day, kterou organizuje Hlas onkologických pacientů, dorazí...

Příspěvek na léči: Praha a Olomoucko vykazují nejdelší lhůty

28. května 2023 ve 14:44

Příspěvek na péči (PnP), který je zásadním nástrojem účinného fungování systému sociální péče v Česku, je jen v pětině případů vyřízen včas. V téměř 80 procentech případů není dodržena zákonná lhůta 60 dnů pro vyřízení žádosti o PnP. Vyplývá to z dotazování poskytovatelů sociálních služeb...

Slunečnice upozorní na roztroušenou sklerózu, zasadí je pacienti

26. května 2023 ve 13:47

Desítky nově zasazených slunečnic upozorní v úterý 30. května v Kateřinské zahradě na roztroušenou sklerózu (RS). Zasadí je tam sami pacienti v rámci akce Rozsviťme Českou republiku. Ta se koná u příležitosti Světového dne RS a startuje půl hodiny po poledni. 

Dny otevřených center pro léčbu migrény začnou v červnu

23. května 2023 ve 22:16

Lidé trpící migrénou, kterých je v Česku více než milion,mohou opět přijít konzultovat svůj stav se specialisty. Po úspěšném prvním ročníku otevře letos své dveře šest Center pro léčbu bolestí hlavy. V červnu se do osvětové akce zapojí Městská poliklinika Praha a Nemocnice Teplice, na podzim budou...

Běh naděje v Lesoparku Letňany

23. května 2023 ve 12:23

Běh naděje, sportovně společenská humanitární akce spojená s veřejnou sbírkou určenou na výzkum rakoviny, se koná ve středu 31. května 2023 v 9 až 17 hodin.

Na vyšetření štítné žlázy čekají lidé i půl roku

22. května 2023 ve 14:38

Pacienti musí na vyšetření štítné žlázy u specialisty čekat i půl roku, protože endokrinologů je málo a jejich kapacitní možnosti nejsou neomezené. O pacienty s mírnými poruchami nebo ty, kteří jsou stabilizovaní a mají zavedenou léčbu, by se přitom v budoucnu mohli starat všeobecní praktičtí...

Zbavte se vrásek s Asombroso - s kolagenovou péčí a krémem s hadím jedem

22. května 2023 ve 13:31

Každá žena touží mít svěží a mladistvou pleť bez vrásek. Dnešní věda je naštěstí daleko a s vráskami se tak už nikdo nemusí smiřovat. Stačí sáhnout po těch správných produktech péče o pleť.

České muzeum stříbra láká na Kutnohorské léto

18. května 2023 ve 13:46

Tajuplné noční prohlídky středověkého stříbrného dolu za svitu kahanu, které se konají každou středu. Letní muzejní čtvrtky s interaktivním workshopem na téma baroko.  Vlastnoruční výroba nádob podle prvních zemědělců. Komentované prohlídky k výstavám i koncert středověké hudby pod širým nebem. To...

Další články
Nahoru