Dnes Neděle - mlha 9°C
Zítra Pondělí - oblacno 6°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Blíží se Den matek. Tip na dárek v kadeřnictví Klier
Svěřte maminku do péče odborníků. Salóny jsou na 33 místech republiky. Foto: Klier

Blíží se Den matek. Tip na dárek v kadeřnictví Klier

Den matek se u nás tradičně slaví druhou květnovou neděli. V tento den bývají maminky obdarovány květinou a pečlivě vybranou maličkostí jako poděkování za jejich nekonečnou lásku a péči. Udělat mamince radost můžete tím, že jí pořiďte dárek, který ocení každá žena. Nad krásné a zdravé vlasy totiž není, a ne nadarmo bývají vlasy označovány jako koruna ženské krásy.

klier-cz-1 Svěřte maminku do profesionální péče vyškolených kadeřníků ze salónu Klier. Ideální je dárkový voucher Klier, který pořídíte v ceně 1000, 500 nebo 300 korun a můžete jej použít na jakoukoli úpravu vlasů dle přání a potřeb, ale i na zakoupení profesionální kosmetiky na e-shopu Klier.

Jaké služby ze salónu Klier si lze dopřát?
Základem je určitě kvalitní střih, který je módní a sedí k tvaru obličeje, typu vlasů a celkově se k nám hodí.

Dopřát si můžete také barvení vlasů, přeliv nebo melír. S tím určitě není radno experimentovat doma, mohli byste si vlasy nenávratně poškodit. V salónech Klier používají profesionální barvy, které vlasy vyživí a ochrání.

klier-keraste Důležitá část péče o vlasy je regenerace a cílená péče. Vsaďte třeba na hloubkovou kúru od Kérastase, což je regenerační a vyživující ošetření na míru pro okamžitou proměnu a vyživení vlasů. Zkrášlující obřad se skládá z mytí šamponovou lázní, relaxační masáže a ampulky namíchané přesně dle vašich potřeb.

Další skvělý tip jsou pečující kúry podle typu vlasů od L‘Oréal Professionnel ze Serie Expert. Zaberou jen pár minut, ale jsou velmi efektivní. Vybírat můžete ze tří kúr – Blondifier pro blond a zesvětlené vlasy, Vitamino Color pro utěsnění vlasové kutikuly a dlouhotrvající lesk a vitalitu a Pro Longer pak obnovuje délky, vyplňuje oslabené konečky a napraví roztřepené a lámavé vlasy.

klier-cz-osetreni-metal-detox Top ošetření je také třífázový protokol Metal Detox od L’Oréal Professionnel, se kterým snížíte  lámání vlasů až o 87 %! Během barvení totiž reagují kovy obsažené ve vodě s oxidantem, což způsobuje lámání vlasů a nespolehlivý barevný výsledek. Metal Detox umí tyto kovy ve vlasech zneutralizovat a ty se už nebudou lámat.

Nabídka e-shopu a novinky
e-shopu Klier najdete profesionální vlasovou kosmetiku a pohodlně zde pořídíte vše, co potřebujete k péči o vlasy. Vyberete zde ale také vše pro pleť, tělo a líčení.

Novinkou pro jarní období, kterou pořídíte ve vybraných salónech Klier, jsou tzv. Spring Boxy, ve kte-rých najdete vždy šampon a masku na vlasy od značky Kérastase. Balíček navíc pořídíte o 20 % levněji, než pokud byste si produkty kupovali jednotlivě.

Salóny Klier jsou pro vás k dispozici na 33 místech České republiky. Otevřené jsou 7 dní v týdnu a bez objednávání.

Najdete zde také příjemné ceny a profesionálně vyškolené odborníky, kteří se řídí nejnovějšími trendy.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.


Autor: TZ, red

Nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku se osvědčila

Včera v 10:13

Od října minulého roku, kdy byla z iniciativy hlavního města otevřena nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku, bylo v této ordinaci ošetřeno celkem 1 750 pacientů, z toho 1 600 dospělých a 150 dětí. Městská poliklinika Spálená pak zaznamenala za loňský rok úctyhodných 21 351 ošetřených...

Do projektu Mládež v kraji se zapojila Praha 10

23. února 2024 v 07:15

Praha 10 se zapojila do projektu Mládež v kraji. Jeho prostřednictvím bude možné finančně podpořit veřejně prospěšné projekty mladých lidí.

Studenti v roli astronautů. Úniková hra představí, jak se žije na vesmírné stanici

22. února 2024 ve 13:31

Průběh kosmického letu, běžný život na oběžné dráze, ale i nebezpečí a rizika, kterým mohou astronauti čelit, představuje nová aplikace využívající virtuální realitu. Na jejím vzniku se podíleli výzkumníci z katedry počítačové grafiky a interakce Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze ve spolupráci...

Jak vybrat tu správnou základní školu pro prvňáčka

22. února 2024 v 10:08

Je lepší státní, nebo soukromá škola? Zvolit alternativní vzdělávání, nebo raději klasiku? Anebo vzdělávat dítě doma a do institucí vůbec neposílat? Jak se v tom mají rodiče orientovat?

Fakultní nemocnice v Motole opět obhájila akreditaci

19. února 2024 v 11:02

Ve dnech 22. – 25. ledna proběhlo ve Fakultní nemocnici v Motole akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí poskytované péče. Certifikát hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče obhájila nemocnice na další tři roky.

Kurz první pomoci dětem

18. února 2024 v 09:09

V kurzu se v sobotu 24. února naučíte nejen pomoci svému či jinému dítěti při úrazech, nehodách či náhlých nemocech, ale především zvládnout obrovský stres, který z dané situace vyplývá a který mnohdy rozhoduje o tom, jak moc správně budete schopný na místě...

Podvečery pro rodinu o rodině: Setkání s Hanou Fifkovou

15. února 2024 v 07:37

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví radnice Prahy 8 a místostarostka Vladimíra Ludková (ODS) zvou na Podvečery pro rodinu o rodině.

Nemocnice Na Františku zkrátila čekací doby na ortopedické zákroky

13. února 2024 ve 12:18

Ortopedické oddělení Nemocnice Na Františku v Praze 1 zkrátilo čekací doby na nejvíce žádané operační zákroky, jako jsou artroskopie nebo totální kloubní náhrady.

Další články
Nahoru