dnes
Neděle - skorojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Pražské krimi

Blbý a blbější? Blebtající dvojka na motorce předvedla noční show

V pondělí v noci prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost v Opatovické ulici, kde si všimli kličkujícího motocyklu, na němž jely dva muži bez ochranných přileb. Motorka vjela do zákazu vjezdu v Křemencově ulici.

Při následné kontrole se zjistilo, že řidič je opilý. Mladý muž vrávoral, měl zastřený pohled a nesrozumitelně mluvil. Provedenou dechovou zkouškou hlídka následně řidiči naměřila skoro dvě promile. Celou věc si převzala Policie ČR.

Druhý případ řidiče pod vlivem návykové látky zaznamenali v pondělí odpoledne strážníci z Prahy 2 na Karlově náměstí. Řidič auta nedal při odbočování znamení o změně směru jízdy.

Hlídka ho zastavila a při komunikaci s řidičem pojala podezření, že muž je pod vlivem návykové látky. Strážníci proto u něj provedla test na omamné a psychotropní látky s pozitivním výsledkem na Amfetamin. Pro podezření ze spáchání trestného činu hlídka městské policie předala řidiče Policii ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru