dnes
Neděle - snih-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Bláznivý víkend: kočka v okapu, promočená fenka v tašce
Kočka po skončení záchranné akce. Ilustrační foto: MP Praha

Bláznivý víkend: kočka v okapu, promočená fenka v tašce

V neděli krátce po jedenácté hodině večer volala žena do Útulku pro opuštěná zvířata Městské policie Praha, že viděla, jak kočka vběhla do okapu a nemůže se dostat ven. Do Slánské ulice v Praze 13 byla vyslána odchytová služba.

Protože zvíře se nacházelo asi ve čtyřmetrové výšce, pracovníci odchytu na místo přivolali strážníky z Pohotovostního útvaru a společnými silami okap rozmontovali a kočku vyprostili.

Okap pak uvedli do původního stavu. „Odchytová služba zvíře následně převezla do Útulku v Dolních Měcholupech,“ uvedla mluvčí strážníků Jana Přikrylová.

Promočená fenka v tašce

fenka-v-tasce-nahled V sobotu nahlásili strážníci Městské policie Praha 3 do Útulku v Troji, že v parku Židovské pece nelezli v tašce na přepravu zvířat promočenou fenku. Na místo se dostavil pracovník odchytové služby, který fenku křížence jezevčíka následně převezl do útulku v Troji.


Autor: Mojmír Kadeřábek

Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru