dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Bláznivý příběh táty k pohledání: žije v bývalé továrně v Praze 5, malé děti ho chodí navštěvovat
Otec a syn. Ilustrační foto: Wikimedia Commons

Bláznivý příběh táty k pohledání: žije v bývalé továrně v Praze 5, malé děti ho chodí navštěvovat

Včera odpoledne přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že se v ulici Kmochova line kouř. Toto tvrzení se nepotvrdilo, přesto se strážníci rozhodli budovu bývalé továrny zkontrolovat. Uvnitř je čekalo překvapení.

Ze střechy továrny spatřili na dvoře ženu s dítětem v kočárku, malou holčičku a muže, který je následoval. „Jděte pryč, je to tu nebezpečné,“ vykázala je hlídka.

Strážníci o chvíli později zaslechli dětský smích, který vycházel z jedné místnosti v horním patře. V této místnosti spatřili jiného muže a ženu, kteří u sebe měli další tři děti. Záhy se zjistilo, že děti patří muži a ženě s kočárkem.

Strážníci proto vyšli před budovu, kde byla matka dětí. Ta strážníkům sdělila, že se v místě zdržuje z důvodu touhy svých dětí vidět otce, který zde „žije“.

„Na místo byla přivolána Policie ČR, tak i sociální pracovnice z městské části Prahy 5, která si celou věc převzala k dalšímu opatření,“ podotkl k podivnému případu mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru