dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Lifestyle / Zdraví

Biorezonance zdarma: Je vaše tělo v nerovnováze? Zjistěte to na náměstí Míru

Chcete bezbolestně a rychle zjistit, v jaké kondici se aktuálně nachází vaše tělo, zatímco si vaše ratolesti budou hrát a veselit na atrakcích? Přijďte ve středu 16. září na Zábavné odpoledne pro děti i dospělé pořádané organizací Život dětem, nechte si kondičním orgánovým skenerem zanalyzovat vaše tělo a pomocí přírodních léčebných metod mu opět nastavte rovnováhu.

„Chcete-li zjistit, zda máte tělo v rovnováze, pak není nic snadnějšího než dorazit ve středu 16. září od 12,30 hodin na náměstí Míru v Praze. Naše organizace Život dětem zde pořádá Zábavné odpoledne pro děti i dospělé za účasti mnoha známých českých zpěváků a herců. V průběhu dne bude na místě probíhat také zdravotně zaměřený doprovodný program, během něhož si zájemci budou moci zdarma ve stanu s kondičním orgánovým skenerem nechat zjistit kondici svých orgánů,“ říká ředitelka společnosti Život dětem a hlavní organizátorka celé akce Maria Křepelková.

Kondiční orgánový skener patří k revolučním přístrojům v oblasti měření biomagnetického záření buněk lidského těla, takzvané biorezonance. Pracuje s počítačovou analýzou buněčného magnetického pole těla. Aktuální stav těla měří díky různé intenzitě a frekvenci elektromagnetického záření, které orgány těla vyzařují. Buňky zdravého těla vyzařují jiné elektromagnetické záření, než tělo nemocné nebo tělo s běžně nezjistitelnými zdravotními problémy.

 „Díky biorezonanci, na které je kondiční orgánový skener založen, během jedné minuty získáme přesnou analýzu aktuálního stavu vašeho těla, odhalíme hlavní zdravotní problémy nebo upozorníme na abnormality, které by mohly být předzvěstí pozdějších závažných zdravotních komplikací. Měření přinese informace o kondici jednotlivých orgánů, obsahu minerálů a vitamínů v organismu, obsahu tuku v těle, stavu krve a kostí či obsahu těžkých kovů a jiných škodlivých látek v organismu,“ přibližuje Gabriela Zollmannová, která bude na náměstí Míru kondiční orgánový skener obsluhovat.

Biorezonance je moderní diagnostická a terapeutická metoda, jejíž základy vychází z nejnovějších poznatků kvantové fyziky (elektromagnetického vlnění) o vlastnostech všech živých tkání a vzniku a příčin nemocí. Zasahuje do samé podstaty vzniku onemocnění a na této úrovni velmi efektivně podporuje obranné a regenerační procesy organismu.  

„Hlavním smyslem biorezonance je potřeba léčit nemocného, ne onemocnění, a to pomocí moderní a přírodní metody, která chápe lidské tělo jako fyzikální soustavu. Díky tomu je biorezonance obrovským příslibem budoucnosti medicíny,“ dodává další ze specialistek na kondiční orgánový skenere Tereza Hájková.

Více informací o programu naleznete na www.zivotdetem.cz.  


Tato nemoc si nevybírá: Je často spojená se studem, zranitelností, pochybnostmi o sobě a negativními myšlenkami. Snadno se tak může stát, že člověk začne nenávidět své tělo jako zdroj depresí a překážku, která mu zabraňuje žít spokojeným životem

16. ledna 2018 ve 14:01

Různým stupněm onemocní téměř každý druhý člověk starší padesáti let, většina lidí ale vůbec neví, že touto nemocí trpí. Podle Tomanové se dá rozvoji předcházet

29. prosince 2017 v 18:46

Primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová formou otázek a odpovědí bolest nohou u dětí, bezpečné lyžování u lidí nad 65 let a jak předcházet osteoporóze, která hrozí každému druhému člověku staršímu padesáti let.

Absurdní požadavek: Vraťte mi peníze, potkala jsem totiž arabské hosty, což mne šokovalo

25. prosince 2017 v 09:08

Na odlehčení mezi svátky si přečtěte kuriozity a vtipné příhody klientů ERV Evropské pojišťovny. Některé případy jen potvrzují, že jsme někdy národem skutečně vynalézavým.

Novoroční předsevzetí tentokrát vydrží

21. prosince 2017 v 10:42

Příchod nového roku je pro většinu z nás spjat s bilancováním roku předešlého. Co se nám podařilo, v čem jsme úspěšní či naopak, co nám v životě chybí a co nám na sobě samých vadí. Zkrátka co bychom mohli změnit v roce nadcházejícím. Není tedy divu, že právě milník mezi dvěma roky je příhodný...

Jeho doporučení mohou znít až strašidelně, ale je dobré o nich vědět. Nyní jsou totiž jedním z nejohroženějších orgánů, neodborné provedení může vést ke katastrofě, ne k úspěšnému vstupu do nového roku

20. prosince 2017 v 08:17

Oslavy vánočních svátků a příchodu nového roku jsou plné radosti a veselí, mnohdy ale bohužel i úrazů. Oči jsou v tomto období jedním z nejohroženějších orgánů. I když podle statistik vedou zranění rukou a prstů, poranění očí má častěji fatální následky. Největší hrozbou jsou amatérské ohňostroje....

innogy: Odhalte včas hrozbu požáru nebo otravy oxidem uhelnatým

19. prosince 2017 ve 14:58

Jedovatý plyn CO je jako tichý zabiják. Není vidět, ani cítit. Bez detektoru oxidu uhelnatého nemají lidé ani zvířata šanci zaznamenat jeho přítomnost. Většina případů proto končí otravou, a dokonce i smrtí.

Další články
Nahoru