dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Bilance včerejší večerní služby strážníků v Praze 14. Opilci odmítli dýchnout

Strážníci z Prahy 14 přijali oznámení, že v ulici Nad Rybníkem jezdí dokola kolem jednoho domu zjevně opilý řidič šedého vozidla. Strážníci nejprve na místě nalezli pouze zaparkované osobní vozidlo. Při opakované kontrole místa, kde měl údajně opilý řidič jezdit, ho hlídka zaznamenala a zastavila.

Zjevně opilý řidič, který vrávoral a z jeho dechu byl cítit alkohol, se strážníkům přiznal, že požil alkoholické nápoje. Dechovou zkoušku však odmítl. Následnou kontrolou bylo navíc zjištěno, že tomuto řidiči byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel.

Z tohoto důvodu strážníci pro podezření ze spáchání trestného činu muže omezili na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR.

Druhý případ zaznamenali strážníci v ulici Bryksova, kde spatřili osobní vozidlo, jehož řidič jel v protisměru. Autohlídka městské policie se ihned vydala za vozidlem a pokoušela se ho zastavit. Řidič nejprve málem narazil do betonového dělícího pásu v křižovatce s Ocelkovou ulicí a pak neustále zrychloval a kličkoval po vozovce, na světelné výstražné znamení „STOP“ vůbec nereagoval, takže se strážníkům nějakou dobu nedařilo jej předjet.

Poté, co vozidlo zastavili, jim zjevně opilý muž řekl, že alkohol rozhodně nepil, ale měl „nějaké“ pivo. Provedení dechové zkoušky důrazně odmítl. Muž pak začal strážníkům vyhrožovat, že je úředníkem v Praze 14, že se zná s někým z vedení a že se to strážníkům zle vrátí. Hlídka na místo přivolala Policii ČR, která zjevně opilému „úředníkovi“ zakázala další jízdu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru