dnes
Sobota - polojasno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražský sport

Bidje Manzia se v pondělí připojí k provligové Dukle

V půlce ledna byl avizován příchod talentovaného hráče Bidje Manzii do prvoligového fotbalového klubu Dukla Praha, který ale po podpisu smlouvy musel absolovat náročnou proceduru udělení dlouhodobých víz. Nyní už je zpět v kádru „A“ týmu a v pondělí se zapojí do tréninkového procesu.

„Bohužel u hráčů z afrického kontinentu není proces udělování dlouhodobých víz, která opravňují hráče k plnění náležitostí profesionálního fotbalisty v Česku, vůbec jednoduchý. Naštěstí je tohle martyrium za námi a Bidje se od pondělí zapojí do tréninku A mužstva. Měl by ještě stihnout odehrát i několik utkání za juniorku," uvedl sportovní ředitel Dukly Günter Bittengel.

Bidje Manzia je talentovaný hráč, pocházející z Kishasa v Demokratické republice Kongo. Od sezóny 2013/2014 působil v tuniské první lize v týmu ES Sahel. Mimo prvoligové zkušenosti je i členem reprezentace Demokratické republiky Kongo do 20 let.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru