dnes
Pátek - skorojasno
19°C
zítra
Sobota - skorojasno
15°C
pozítří
Neděle - skorojasno
14°C
Zpravodajství

Bezplatný seminář: Obecné informace o bankovních produktech

Seminář Obecné informace o bankovních produktech pořádaný Občanskou poradnou Společnou cestou a Humanitním odborem Úřadu městské části Praha 2 se koná ve čtvrtek 24. listopadu od 9 hodin.

V průběhu semináře se účastníci dozvědí o nejběžnějších bankovních produktech, případně i produktech leasingových společností, poskytovaných retailové klientele regulovanými subjekty (tedy nikoli nebankovními subjekty). 

Dozvíte se, co je to úvěr, co je to hypotéka a zástava, revolvingový úvě a jaké jsou zpravidla podmínky pro poskytování těchto produktů atd.

Zájemci budou seznámeni též se změnami, které přinese nový zákon o spotřebitelském úvěru účinný od 1. prosince 2016.

Úřad městské části Praha 2, nám. Míru 20, Praha 2, zasedací sál č. 614.


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Včera v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Včera v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

17. října 2018 v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru