dnes
Sobota - jasno
2°C
zítra
Neděle - zatazeno
1°C
pozítří
Pondělí - jasno
1°C
Zpravodajství

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

V průběhu semináře se účastníci seznámí s úřadem finančního arbitra, budou informováni o oblastech, ve kterých se na něj mohou spotřebitelé obracet. Během semináře přednášející objasní kompetence finančního arbitra, jeho rozhodovací možnosti včetně dopadů, které mohou mít vydaná rozhodnutí na účastníky sporu.

Seminář je vhodný pro laickou i odbornou veřejnost. V průběhu semináře budou moci účastníci vznášet své dotazy.

Místo konání: Úřad městské části Praha 2, nám. Míru 20, Praha 2, zasedací sál č. 614. Konec semináře ve 12 hodin. Přednáší Mgr. Lukáš Vacek, MPA, zástupce finančního arbitra.


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

17. ledna 2019 ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Na střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru