dnes
Středa - zatazeno
2°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
2°C
pozítří
Pátek - mlha
0°C
KoronavirusZpravodajství

Bezpečnostní rada Prahy 13 přijala nová usnesení

Předseda Bezpečnostní rady MČ Praha 13 svolal elektronicky dnes, 16. března, mimořádnou BR a to z důvodu zachování bezpečnosti a zamezení šíření viru SARS-CoV-2 a přijímá usnesení č. 10/2020

I. Bezpečnostní rada městské části Praha 13 bere na vědomí usnesení vlády č. 217 ze dne 15. března 2020 a upravuje provoz Úřadu městské části Praha 13: pondělí 09:00 – 12:00 hodin a středa 14:00 – 17:00 hodin.

Otevřena jsou přepážková pracoviště, podatelna, pokladna, kontrolní pracoviště na odboru sociální péče. Ostatní dny bude Úřad městské části Praha 13 pro veřejnost uzavřen. Zároveň tímto ruší bod č. I usnesení č. 8 ze dne 13. 3. 2020.

II. Bere na vědomí provozní režim Střediska sociálních služeb Prahy 13.

III. Ukládá starostovi městské části Praha 13 poskytnout veškerou součinnost primátorovi hlavního města Prahy, dle usnesení vlády č. 89/2020.

IV. Ruší dubnové vydání časopisu STOP z důvodu bezpečnosti a zamezení šíření viru SARS-CoV-2 při distribuci do domácností.

Tato usnesení platí do odvolání.Zasedání zastupitelstva. Praha 6 zveřejnila program

Dnes v 16:29

V pátek 27. listopadu se od 10 hodin koná v kongresovém sálu Orea Hotelu Pyramida patnácté zasedání Zastupitelstva městské části Praha 6.  

Vaříme za vás. Kampaň má pomoci pražským restauracím

Dnes ve 13:18

Magistrát hlavního města Prahy ve spolupráci s Asociací hotelů a restaurací (AHR ČR) a Svazem obchodu a cestovního ruchu (SOCR) připravil kampaň s názvem Vaříme za vás na podporu pražských restaurací. Jejím cílem je vyzývat Pražany, aby si kupovali jídlo a nápoje přímo z výdejních okének podniků a...

Sněmovna se rozsvítí červeně

Dnes ve 13:13

Dnes se rozsvítí budova Poslanecké sněmovny červeným světlem. Stane se tak u příležitosti tzv. „Červené středy“ – mezinárodního dne lidí pronásledovaných pro svou víru.

Praha má koordinátora úprav dopravního terminálu Černý Most

Dnes v 07:18

Radní Prahy na pondělním zasedání jmenovali koordinátora úprav dopravního terminálu Černý Most, který je dlouhodobě v neutěšeném stavu, a to zvláště kvůli složité koordinaci veškerých aktivit a projektů.

Další články
Nahoru