dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Bezpečnostní opatření v ulicích Prahy. Platí zákaz zahalování obličejů a používání pyrotechniky

Pražská policie chystá v souvislosti se zítřejším fotbalovým utkáním Evropské ligy mezi mužstvy AC Sparta Praha a FC Krasnodar bezpečnostní opatření.  

Na tomto opatření se bude podílet několik desítek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké policie, dále také členové antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policisté z oddělení služební hipologie a kynologie.

V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem budou policistům pomáhat i strážníci Městské policie hlavního města Prahy. Na celou situaci bude ze vzduchu dohlížet také vrtulník.

Policisté budou už v průběhu odpoledne monitorovat pohyb fanoušků obou celků na území metropole a budou dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu.

V této souvislosti samozřejmě platí zákaz zahalování obličejů a používání pyrotechniky.

Stadion bude pro návštěvníky otevřen třicet minut po devatenácté hodině. Pořadatelé budou všechny návštěvníky u vstupu kontrolovat, jestli na stadion nevnášejí nebezpečné předměty nebo pyrotechniku.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru