Dnes Pondělí - zatazeno -4°C
Zítra Úterý - oblacno 0°C
Pondělí 4. 12. 2023
Svátek má Barbora
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Doprava

Bezpečnější přechod přes Jaselskou

Přes Jaselskou ulici u křižovatky s ulicemi Pelléova a Pod Kaštany v Bubenči nově přejdou chodci bezpečněji. V místě přechodu a přes křižovatku je doprava svedena do jednoho jízdního pruhu v každém směru.

„Je to začátek úprav na komunikaci Čs. armády – Korunovační. Do budoucna chceme na této spojnici Prahy 6 se Stromovkou a Prahou 7 zlepšit pohyby chodců a v oblasti mezi kulaťákem a náměstím Svobody zrealizovat větší prostor pro předzahrádky místních podniků a vysázet stromy,“ říká Ondřej Matěj Hrubeš, radní pro dopravu Prahy 6.


Autor: Alo

Za okny metra spustila společnost EUDI komerční provoz LMS technologie

2. prosince 2023 v 19:51

Cestující na trase A mezi stanicemi Bořislavka a Dejvická mohou od 1. prosince spatřit za okny jedoucí soupravy metra vánoční reklamní spoty společností Pilsner Urquell a ČSOB. Začal ostrý provoz multimediálního led systému společnosti European Digital Industries a.s. (EUDI).

Úpravy v Táborské ulici zvýší bezpečnost u školy

28. listopadu 2023 ve 21:05

Praha 4 připravila návrh nestavebních úprav, které mají za cíl zvýšit bezpečnost u Základní školy Táborská. Městská část o tom informovala na svém webu. Podle plánů má dojít k instalaci umělých obrubníků u přechodu v Táborské, ale také u vyústění Sezimovy ulice. Cílem je zkrátit délku přechodů a...

Další články
Nahoru