Dnes Středa - oblacno 2°C
Zítra Čtvrtek - snih 3°C
Středa 27. 1. 2021
Svátek má Ingrid
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Bezpečné výstaviště zve na FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Bezpečné výstaviště zve na FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Jak ukázaly zářijové veletrhy, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se podařilo nastavit zvýšená zdravotně-organizační opatření pro maximální komfort návštěvníků i vystavovatelů. Na bezpečném letňanském výstavišti vás teď čeká inspirace, jak proměnit své bydlení v útulný domov a přehlídka plná chutí, vůní, kulinářství a ochutnávek. 

Téměř 150 vystavovatelů ve 3 výstavních halách přinese od 1. do 4. října oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. A i když se má začít od podlahy, na veletrhu můžete klidně začít výběrem sedací soupravy, židle, stolu, postele nebo bytových doplňků. Těšit se můžete také na Zónu spánku nebo expozici s pěticí vzorových interiérů podle posledních trendů.

Expozice INSPIRACE PRO BYDLENÍ nabídne tradiční i netradiční varianty – například při řešení malých prostor v bytě nebo s organizací osobních věcí.

K vidění bude „nadupaná“ kuchyně vytvořená v jedné barvě, ale se třemi strukturami materiálu, plná vychytávek včetně intarzie na podlaze, „crazy“ obývací pokoj s italskými doplňky a velmi efektně zařízená koupelna s opravdu netradičně koncipovanou koupelnovou skříňkou, kam lze ukládat a třídit špinavé prádlo.

To ale stále ještě není vše! Každý, kdo na veletrhu nakoupí min. za 500 korun, si může v Hale 4 zatočit Kolem štěstí a vyhrát jednu z 500 skvělých cen přímo od vystavovatelů. Tak si to nenechte ujít! Více na www.forinterior.cz.

Nový start pro pohostinství
fi-2020 Cítíte tu vůni? Právě takhle voní inspirace z veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, která od 1. do 3. října pomůže hotelům a restauracím s restartem a posunem jejich podnikání k novým a lepším chutím. Jubilejní 10. ročník potěší ale i všechny kulináře a milovníky gastronomie nabídkou novinek pro vaření i řadou lákavých ochutnávek. Odnést si budete moci ještě víc – třeba pobyt na zámku pro 2 osoby z návštěvnické soutěže. Kolem štěstí si můžete vytočit ceny také na expozici DámeJídlo.cz v Hale 1.

Součástí veletrhu bude atraktivní doprovodný program plný zajímavých přednášek nebo kuchařských prezentací. Více na www.for-gastro.cz.
    


Recepty na koktejly s italským likérem Bombardino

9. ledna 2021 v 15:20

Italský likér Bombardino je novinkou z destilerie Saint Roch, jedná se o kombinací karibského rumu a vaječného likéru. Bombardino je novinkou rozšiřující portfolio českého distributora prémiových alkoholických i nealkoholických nápojů a vín Premier Wines & Spirits. 

Přednáška pro dospělé: Normální šílenství

8. ledna 2021 v 19:00

Představení nové knihy rozhovorů o duševním zdraví, léčbě a přístupu k lidem s psychickým onemocněním ve středu 13. ledna v 19 hodin.

Přednáška online: Rok 2021 ve znamení kovového Buvola

7. ledna 2021 v 09:40

Městská knihovna připravila na 11. ledna v 19 hodin on-line přednášku Rok 2021 ve znamení kovového Buvola.

Další články
Nahoru