Dnes Sobota - oblacno 14°C
Zítra Neděle - oblacno 17°C
Sobota 10. 4. 2021
Svátek má Darja
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Bezpečné výstaviště zve na FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Bezpečné výstaviště zve na FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Jak ukázaly zářijové veletrhy, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se podařilo nastavit zvýšená zdravotně-organizační opatření pro maximální komfort návštěvníků i vystavovatelů. Na bezpečném letňanském výstavišti vás teď čeká inspirace, jak proměnit své bydlení v útulný domov a přehlídka plná chutí, vůní, kulinářství a ochutnávek. 

Téměř 150 vystavovatelů ve 3 výstavních halách přinese od 1. do 4. října oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. A i když se má začít od podlahy, na veletrhu můžete klidně začít výběrem sedací soupravy, židle, stolu, postele nebo bytových doplňků. Těšit se můžete také na Zónu spánku nebo expozici s pěticí vzorových interiérů podle posledních trendů.

Expozice INSPIRACE PRO BYDLENÍ nabídne tradiční i netradiční varianty – například při řešení malých prostor v bytě nebo s organizací osobních věcí.

K vidění bude „nadupaná“ kuchyně vytvořená v jedné barvě, ale se třemi strukturami materiálu, plná vychytávek včetně intarzie na podlaze, „crazy“ obývací pokoj s italskými doplňky a velmi efektně zařízená koupelna s opravdu netradičně koncipovanou koupelnovou skříňkou, kam lze ukládat a třídit špinavé prádlo.

To ale stále ještě není vše! Každý, kdo na veletrhu nakoupí min. za 500 korun, si může v Hale 4 zatočit Kolem štěstí a vyhrát jednu z 500 skvělých cen přímo od vystavovatelů. Tak si to nenechte ujít! Více na www.forinterior.cz.

Nový start pro pohostinství
fi-2020 Cítíte tu vůni? Právě takhle voní inspirace z veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, která od 1. do 3. října pomůže hotelům a restauracím s restartem a posunem jejich podnikání k novým a lepším chutím. Jubilejní 10. ročník potěší ale i všechny kulináře a milovníky gastronomie nabídkou novinek pro vaření i řadou lákavých ochutnávek. Odnést si budete moci ještě víc – třeba pobyt na zámku pro 2 osoby z návštěvnické soutěže. Kolem štěstí si můžete vytočit ceny také na expozici DámeJídlo.cz v Hale 1.

Součástí veletrhu bude atraktivní doprovodný program plný zajímavých přednášek nebo kuchařských prezentací. Více na www.for-gastro.cz.
    


Iniciativa Daruju Krev spouští novou aplikaci pro dárce

5. dubna 2021 v 07:53

K příležitosti Světového dne zdraví spustí iniciativa Daruju Krev novou verzi mobilní aplikace, s jejímž vývojem začal loni student David Stančík. Nová verze má zpříjemnit proces darování krve a motivovat stávající i nové dárce. 

Letiště Praha spouští službu Fly via Prague pro přestupující cestující

30. března 2021 v 07:24

Letiště Praha od prvního dubna spustí službu pro nový segment cestujících, kteří v Praze přestupují mezi na sobě nezávislými lety různých dopravců. Projekt Fly via Prague posílí potenciál pražského letiště jako přestupního bodu a přispěje k většímu komfortu i v době postupného obnovování leteckého...

Jana Jůzlová: Toulky Pojizeřím

22. března 2021 v 15:31

Jizera je s délkou 165 km devátou nejdelší řekou v České republice. Její tok prochází rozmanitými oblastmi, z nich některé jsou turisticky dobře známé (Jizerské hory, Český ráj), jiné méně navštěvované (Boleslavsko a Dolní Pojizeří), přesto však nabízejí pozoruhodné kulturní památky a...

Severní stezka – Českem od západu k východu. Nová kniha cestovatele Jana Hocka

22. března 2021 v 15:19

První ucelená trasa pro pěší i pro cyklisty postupuje napříč celou zemí.

Lidé se oblečou do fialové, podpoří pacienty s epilepsií

22. března 2021 v 11:28

Někteří lidé s onemocněním epilepsií bojují s izolací a samotou – upozorňuje na to mezinárodní akce tzv. Purple day, která každoročně připadá na 26. března. Každý, kdo chce pacienty s epilepsií podpořit, si proto v tento den zvolí oblečení ve fialové barvě. Letošní akce zdůrazňuje také to, že...

Další články
Nahoru