dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
11°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
16°C
Bezpečné výstaviště zve na FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Bezpečné výstaviště zve na FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Jak ukázaly zářijové veletrhy, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se podařilo nastavit zvýšená zdravotně-organizační opatření pro maximální komfort návštěvníků i vystavovatelů. Na bezpečném letňanském výstavišti vás teď čeká inspirace, jak proměnit své bydlení v útulný domov a přehlídka plná chutí, vůní, kulinářství a ochutnávek. 

Téměř 150 vystavovatelů ve 3 výstavních halách přinese od 1. do 4. října oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. A i když se má začít od podlahy, na veletrhu můžete klidně začít výběrem sedací soupravy, židle, stolu, postele nebo bytových doplňků. Těšit se můžete také na Zónu spánku nebo expozici s pěticí vzorových interiérů podle posledních trendů.

Expozice INSPIRACE PRO BYDLENÍ nabídne tradiční i netradiční varianty – například při řešení malých prostor v bytě nebo s organizací osobních věcí.

K vidění bude „nadupaná“ kuchyně vytvořená v jedné barvě, ale se třemi strukturami materiálu, plná vychytávek včetně intarzie na podlaze, „crazy“ obývací pokoj s italskými doplňky a velmi efektně zařízená koupelna s opravdu netradičně koncipovanou koupelnovou skříňkou, kam lze ukládat a třídit špinavé prádlo.

To ale stále ještě není vše! Každý, kdo na veletrhu nakoupí min. za 500 korun, si může v Hale 4 zatočit Kolem štěstí a vyhrát jednu z 500 skvělých cen přímo od vystavovatelů. Tak si to nenechte ujít! Více na www.forinterior.cz.

Nový start pro pohostinství
fi-2020 Cítíte tu vůni? Právě takhle voní inspirace z veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, která od 1. do 3. října pomůže hotelům a restauracím s restartem a posunem jejich podnikání k novým a lepším chutím. Jubilejní 10. ročník potěší ale i všechny kulináře a milovníky gastronomie nabídkou novinek pro vaření i řadou lákavých ochutnávek. Odnést si budete moci ještě víc – třeba pobyt na zámku pro 2 osoby z návštěvnické soutěže. Kolem štěstí si můžete vytočit ceny také na expozici DámeJídlo.cz v Hale 1.

Součástí veletrhu bude atraktivní doprovodný program plný zajímavých přednášek nebo kuchařských prezentací. Více na www.for-gastro.cz.
    


V Praze a Středočeském kraji si lidé nechali vyšetřit plíce

29. října 2020 v 11:15

Plíce si v Praze a Středočeském kraji nechalo v rámci dne otevřených ambulancí vyšetřit celkem 60 lidí, u dvou z nich lékaři pojali podezření na idiopatickou plicní fibrózu (IPF). Účelem bylo odhalit tuto vážnou nemoc včas, nasazení léčby totiž postup nemoci brzdí. U některých návštěvníků ordinací...

Není špatné počasí, je jen špatně oblečený běžec. Běhat můžete i v sychravém počasí

24. října 2020 v 09:29

Jste zkušený běžec? Nebo naopak teprve uvažuje, že s běháním teprve začnete? Nemusíte čekat na hezké počasí, začít můžete hned. Nejdůležitější je vytrvalost a pravidelnost. Pokud chcete začít běhat, pak zkuste běhat minimálně 2 – 3 krát týdně, aby tělo začalo vůbec vnímat danou aktivitu a umožnilo...

Bulovka pomáhá maminkám po porodu

17. října 2020 v 07:08

Porodnice Nemocnice Na Bulovce se zapojila do inovativního programu včasného zachycení psychosociálního stresu a duševních poruch u maminek po porodu.

Sladké děti: Praha 15 podpořila vydání knihy

14. října 2020 v 09:32

V rámci letošních Dnů Prahy 15 přispívali občané na vydání 3. dílu knihy s názvem Naděje nikdy nekončí.

Pražští záchranáři se začali dobrovolně očkovat proti chřipce

13. října 2020 v 08:21

Lékaři Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy začali očkovat své kolegyně a kolegy proti chřipce. Záchranka zajistila vakcíny pro všechny zaměstnance, kteří o dobrovolné očkování projevili zájem. Cílem je zachovat akceschopnost v poskytování péče pacientům v době pandemie covid-19 i při...

Další články
Nahoru