dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Dětská Praha

Bezpečné prázdniny v Centrálním parku Prahy 13

Zábavnou a poučnou akci, která formou dobrodružné hry poučí děti o bezpečném chování o prázdninách, připravila Praha 13 ve spolupráci se společností Velká dobrodružství a Městskou policií hl. města Prahy.

Hra Bezpečné prázdniny aneb Cesta kolem světa se hraje ve čtvrtek 16. června v Centrálním parku Prahy 13. Start je na kraji parku v místě křížení ulic Bronzová a Sezemínská.

Dopoledne od 9.30 do 12.30 přijdou hrát děti z místních mateřských škol, ostatní děti mohou přijít od 13.00 do 17.00 hodin. Akce je pro děti zdarma.

Hra je zkrácenou dobrodružnou verzí Vernovy Cesty kolem světa za 80 dní a obsahuje mnoho úkolů a ponaučení. Na trase kolem Stodůleckého rybníka čekají na děti postavy z celého světa s výpravnými dekoracemi.

Děti plní úkoly, dozvědí se, jak se chovat ve složitých životních situacích a v cíli dostanou dárek. Více informací a možnost registrace najdou zájemci na www.veldo.cz nebo na Facebooku Velká dobrodružství.


Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Praha 10 chce, aby děti četly. Přispěje jim na nákup knih

2. října 2017 v 08:32

Každému dítěti, které má trvalé bydliště v Praze 10 a které se narodilo mezi 1. 1. 2002 a 30. 9. 2009, na začátku nového školního roku radnice přispěje v rámci aplikace Aktivní město na nákup knih částkou 500 korun.

Další články
Nahoru