dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Bezpečné jaro 2017 v Radotíně. Kolo či odrážedlo s sebou

Praha 16 pořádá ve spolupráci s Policií České republiky v sobotu 22. dubna od 13:30 hodin do 17 hodin na Dětském dopravním hřišti v areálu Základní školy Praha – Radotín v ulici Loučanská a v areálu Biotopu Radotín v ulici K Lázním Bezpečné jaro 2017.

Velké zábavné odpoledne by mělo vtipnou, hravou a hlavně nenásilnou formou připomenout malým, mladým, ale i těm starším účastníkům silničního provozu základní bezpečnostní pravidla.

Těšit se může na BESIP team a jejich stanoviště, na odbornou radu firmy Ski a Bike centrum Radotín, policejní psovody Policie České republiky s jejich čtyřnohými zásahovými parťáky i na koně strážníků Městské policie hlavního města Prahy.

Během celého odpoledne si na jednotlivých soutěžních stanovištích vyzkoušíte jízdu na dopravním hřišti řízeném semafory a jízdu zručnosti pod „přísným“ okem strážníků Městské policie hl. m. Prahy.

V areálu Biotopu Radotín proběhne opět ukázka záchrany tonoucího se člověka v režii Hasičského záchranného sboru hlavního města Prahy.

A pro ty nejmenší, ale nejen pro ně, bude připravena pohádka Klaunů z Balónkov, různé soutěže, zajímavé hry a kvízy, samozřejmě s drobnou odměnou a průběžným losováním účastnických kartiček o hodnotné ceny.

 


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru