dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Bezohlednost: řidič srazil mladou chodkyni a ujel

Včera kolem půl osmé ráno přecházela teprve patnáctiletá dívka silnici na křižovatce ulic Plzeňská a Kukulova po přechodu pro chodce na zelený světelný signál a od ulice Pod Kotlářkou vyjel neznámý řidič s nezjištěným vozidlem a dívku srazil. Chodkyně upadla na zem a řidič z místa ujel, aniž by jí poskytl první pomoc.

Dívku pak převezla záchranka do nemocnice na ošetření, odkud pak byla propuštěna do domácího léčení. Událostí se zabývají policisté z oddělení dopravních nehod, kteří žádají veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém řidiči. Jakékoliv informace k případu přijmou policisté na tísňové lince 158 a samozřejmě uvítají i svědectví, které by vedlo k dopadení řidiče.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru