dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Bezejmenný Slávkův synek má hroší kůži, Orság s ním pořádně zacvičí
Malého hrocha čekají křtiny. Foto: Václav Šilha / Zoo Praha

Bezejmenný Slávkův synek má hroší kůži, Orság s ním pořádně zacvičí

V sobotu 23. dubna pokřtí Zoo Praha malého samečka hrocha obojživelného. O tom, jaké jméno syn slavných rodičů Slávka a Marušky dostane, rozhoduje do pátku veřejnost.

Hroší mládě, narozené na konci ledna, přitahuje již od svých prvních dnů velkou pozornost návštěvníků zoo. Jméno zatím synek Marušky a Slávka nemá, ale dostane ho brzy – již tuto sobotu.

Křest začne v 10:30 před pavilonem hrochů a kmotrem se stane oblíbený herec David Novotný. Sekundovat mu bude druhý host, Jiří Orság. Tento český reprezentant ve vzpírání dokáže, že zvednout mládě hrocha nad hlavu pro něj není žádný problém.

Jméno mohou fanoušci hrošího mláděte vybírat až do pátku 22. března na webových stránkách deníku Blesk.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru