dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Pražský sport

Běžecký trénink s mistrem svého řemesla

Halový mistr Evropy Jakub Holuša a specialista na trailové běhy Tomáš Bystřický vám ve středu 17. června poradí, jak se připravit na běžeckou legendu Běchovice-Praha.

V 18 hodin začíná společný trénink u menzy strahovských kolejí. „U příležitosti prvního závodu chceme dát lidem šanci připravit se s námi na závod druhý,“ říká Martin Dvořák z organizačního týmu Salomon Citytrailu Praha.

A proto pozval elitní české atlety v čele s halovým mistrem Evropy Jakubem Holušou, aby předvedli ukázky ze svého tréninku a se zájemci si společně zaběhali. Na drsném pětikilometrovém okruhu v petřínském svahu poběží Holuša v barvách Běchovic proti trailaři Tomáši Bystřickému v barvách Citytrailu.

Při společném tréninku bude k dispozici testovací centrum hodinek Suunto a běžecké obuvi Salomon s kolekcí přímo pro citytrail. „Proběhnutí i trénink zopakujeme ještě na stejném místě příští středu opět v 18 hodin, tři dny před startem Citytrailu,“ doplňuje Martin Dvořák.

Program:
18.00 Uvítání, představení účastníků
18.05 Rozhovory s jednotlivými aktéry, dotazy ze strany běžců a novinářů
18.20 Prostor na podpisy, příprava na trénink
18.35 Rozcvička – vede Jakub Holuša
18.45 Výběh na Petřín (5,5km) – pod vedením ultratrailisty Tomáše Bystřického a Jakuba Holuši

Potvrzení účasti: Karolína Farská karolinap@atletika.cz,  606/659 36606659366.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru