dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražský sport

Bezplatné sportování s trenéry: Běžecká škola se rozrůstá, začíná fungovat i v Praze 6

Již téměř rok každý týden scházejí na společné běžecké tréninky milovníci běhu v Praze 4. Přes zimu se vyráželo ze Žlutých lázní buď po nábřeží Vltavy směrem k Braníku anebo do kopečku k Vyšehradu a Kavčím horám, v létě se běhá v Krčském lese. Za dobu svého působení si škola našla své fanoušky.

„Po velkém zájmu v Praze 4 jsme se rozhodli uspořádat školu běhu i pro obyvatele Prahy 6,“ říká Martin Dvořák ze společnosti SportGroup, která Běžeckou školu organizuje.

Běžci z Prahy 6 mohou přijít 1. dubna v 17:30 k usedlosti Ladronka, kde je sraz. Na první hodině je čekají lektoři a iontové nápoje. „Běžecké lekce jsou stejně jako v Praze 4 pro začátečníky i pokročilé zdarma,“ dodává Dvořák.

Běžecká škola v Praze 6 bude vždy ve středu v 17:30 hodin na Ladronce. GPS souřadnice: 50.0788353N 14.3570331E.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru