dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

Běžecká škola Prahy 4: Ve čtvrtek poslední běh od Žlutých lázní

Malou běžeckou slavností se rozloučí Běžecká škola Prahy 4 se Žlutými lázněmi ve čtvrtek 26. března v 17.30. Pravidelní i občasní návštěvníci školy si připomenou kulaté 50. setkání nejen dortem a slavnými hosty.

„Již téměř rok se týden co týden scházejí na společné běžecké tréninky milovníci běhu. Přes zimu se vyráželo ze Žlutých lázní buď po nábřeží Vltavy směrem k Braníku anebo do kopečku k Vyšehradu a Kavčím horám,“ říká organizátor a zakladatel školy Martin Dvořák ze společnosti SportGroup.

„Několik desítek běžců tak dávalo své aktivitě i v chladných a méně osvětlených měsících řád i radost, měli tu k dispozici šatny i občerstvení po doběhu, dodává Dvořák.

Příště, 2. dubna, se už běžci vracejí zpět do Krčského lesa. Startuje se každý čtvrtek v 17.30 u rybníka U Labutě.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru