dnes
Pondělí - zatazeno
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Běžecká škola Prahy 4: Tatarák, setkání s Petrem Havlíčkem a Běh do oblak
Ve čtvrtek od 18 hodin u hlavního vchodu Žlutých Lázní. Foto: archiv

Běžecká škola Prahy 4: Tatarák, setkání s Petrem Havlíčkem a Běh do oblak

V prosinci se ve škole nejen běhá. Organizátor, společnost SprotGroup.cz, připravila několik překvapení. Na běžce čeká besídka, setkání s Petrem Havlíčkem a Běh do oblak.

Sraz Běžecké školy se koná za každého počasí, vždy ve čtvrtek, od 18 hodin u hlavního vchodu Žlutých Lázní. „Po rozcvičce a rozběhání jsou běžci rozděleni do běžeckých skupin pro běh na 3,6 nebo 10 kilometrů,“ zve organizátor Martin Dvořák a dodává „Připravena je úschovna osobních věcí a dbáme na pitný režim“.

Ptejte se Petra Havlíčka

Ve středu 9. prosince se můžete dozvědět zajímavosti z oblasti výživy od Petra Havlíčka. Na Nuselské radnici se koná akce „Doběhněte vánoce“.

Vyběhněte na Moravu

Pokud chcete uniknout předvánočnímu stresu, vydejte se na Moravu. 12. prosince pořádá SportGroup.cz zajímavý běh, kterým se otevírá nová Stezka v oblacích na Dolní Moravě. Pouze 2,5 kilometru, ale s 430 metry převýšení. Závodníci budou prvními na atraktivní stezce s krásným výhledem.

Vánoční Besídka

A nakonec, týden před Štědrým dnem, Besídka B4. Ve čtvrtek 17. prosince v restauraci U Šimků v Praze 4 Podolí, Podolská 2, čeká na běžce tatarák.

beh-do-oblak-nahled


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru