dnes
Pátek - zatazeno
1°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražský sport

Běžecká škola Prahy 13

Zájemci o společné běhání pod odborným vedením zkušených trenérů se mohou scházet jednou týdně ve všední den odpoledne v Centrálním parku v Praze 13 u dětského hřiště pod tubusem metra (u Nepomuckého rybníka) vždy v pondělí od 18 do 20 hodin.

Běžecká škola začne rozcvičením na místě srazu a běhat se bude jen kolem Nepomuckého rybníka, aby se mohli zapojovat i pozdější příchozí.

Účast v běžecké škole bude po celou dobu pro všechny zájemce zcela zdarma.

Zájemci o další informace, případně s dalšími náměty mohou napsat na e-mail sport@p13.mepnet.cz nebo volat na 235 011 210.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru