Dnes Úterý - zatazeno 11°C
Zítra Středa - polojasno 11°C
Úterý 16. 4. 2024
Svátek má Irena
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Bezdomovci u stanice metra Luka

Závadové osoby z celé republiky, omezené kompetence a personální limity strážníků. Tentokrát u metra Luka.

Hlučná skupina opilých bezdomovců v pátek 15. března večer na lavičce u stanice metra Luka, několik lahví alkoholu kolem a zásah hlídky městské policie. Během šetření jejich chování jeden z mužů na strážníky neustále dorážel, několikrát vběhl na komunikaci a opakované výzvy k uklidnění ignoroval. Přišly na řadu donucovací prostředky a skončil v poutech.

Na místo se dostavila hlídka Policie ČR, ale před zahájením předvedení na její služebnu začal spoutaný muž tvrdit, že je mu zle a policisté přivolali záchrannou službu. Test na drogy byl pozitivní, dechová zkouška ukázala 2,6 promile. Za doprovodu strážníků byl 46letý muž převezen k vyšetření do nemocnice a následně na záchytku.


Autor: Alo

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Bezdomovci u stanice metra Luka

21. března 2024 v 11:53

Závadové osoby z celé republiky, omezené kompetence a personální limity strážníků. Tentokrát u metra Luka.

Policisté zadrželi fanoušky AC Milan

14. března 2024 ve 21:51

Pražští policisté během čtvrtečního pochodu fanoušků fotbalového týmu AC Milán ze stanice metra Želivského na stadion Slavie ve Vršovicích zadrželi čtyři příznivce italského velkoklubu. Podezírají je ze spáchání přestupku – tři za použití pyrotechniky, čtvrtého muže kvůli hrubému jednání, kterého...

Další články
Nahoru