dnes
Středa - polojasno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
10°C
Bezdomovci dostanou na svátky kapra, salát, vánočku, instantní potraviny i pomoc psychologů
Ilustrační foto: archiv CSSP

Bezdomovci dostanou na svátky kapra, salát, vánočku, instantní potraviny i pomoc psychologů

Praha za přispění sponzorů připravila pro bezdomovce v metropoli milé překvapení v podobě štědrovečerní večeře, která se bude podávat v Azylovém domě s ošetřovatelskou službou ve Šromově ulici v Praze 14.

Na stole bude kapr s bramborovým salátem a jako moučník štrúdl. Obdarovány různými dárečky už byly také děti z azylových domů.

Cukroví klientům v období Vánoc nabídnou i v ostatní azylové domy. Na lodi Hermes budou kromě cukroví nabízet ještě vánočku a čaj. Instantní polévky, konzervy, sáčky čaje či kávu budou rozdávat terénní pracovníci lidem bez přístřeší v celé Praze. 

Kromě toho budou klientům k dispozici psychologové a sociální pracovníci, kteří s nimi v případě zájmu proberou jejich nelehkou životní situaci.


Praha 2 zve na třetí adventní koncert v kostele

Včera v 09:40

Radnice druhé městské části přichystala na advent cyklus koncertů v kostelích na svém území. Koncerty se konají během tří čtvrtečních podvečerů. Začátek je v 18 hodin a vstup mají zájemci zdarma.

Praha 6 : Poslední adventní Farmářské trhy na Kulaťáku

Včera v 09:27

V sobotu 22. prosince se na Kulaťáku konají od 8 do 14 hodin Adventní Farmářské trhy.

Rybovka na Letné

17. prosince 2018 v 18:22

Tradiční Rybovka na Letné v altánku u Letenského zámečku bude v neděli 23. prosince v 15 hodin.

Praha 8 chystá tradiční Tříkrálovou sbírku

17. prosince 2018 ve 14:57

I letos pořádá Praha 8 Tříkrálovou sbírku a posléze Tříkrálový trh. Materiální a finanční pomoc, kterou městská část v rámci tohoto projektu získá, bude věnována Fondu ohrožených dětí Klokánek v Chabařovické ulici na Praze 8, Centru integrace dětí a mládeže CID, Kolpingovu domu a dalším neziskovým...

Na tradiční rybí polévku do Vysočan

17. prosince 2018 v 09:54

Na rybí polévku, tradiční pokrm české národní kuchyně při štědrovečerní večeři, zve 20. prosince mezi 11. a 14. hodinou do Vysočan na náměstí OSN radnice deváté městské části. Popovídat si přitom můžete se zástupci či zastupiteli městské časti Praha 9.

Dnes v Šabachově parku

17. prosince 2018 v 09:50

Praha 6 pokračuje v adventních akcích v Šabachově parku a dnes v 16:30 hodin zve na vystoupení taneční školy, francouzský šanson nebo skupinu Neřež.

Další články
Nahoru