Dnes Sobota - oblacno 14°C
Zítra Neděle - oblacno 17°C
Sobota 10. 4. 2021
Svátek má Darja
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Bez mimořádných událostí byla noční služba pražských záchranářů

Noční služba pražských záchranářů ze Silvestra na Nový rok se vyhnula jakékoliv mimořádné události.

Zdravotníci vyjeli ke 150 případům, což je podobný počet událostí jako za běžné noční služby. V přímé souvislosti se silvestrovskými oslavami bylo 18 případů, úraz pyrotechnikou zaznamenali záchranáři jen jeden,“ uvedla ČTK.

„Nechtěli jsme se unáhlit, ale teď už to můžeme snad s klidem říct. Tohle byl ten nejklidnější Silvestr, co jsme kdy zažili. Obrovský potlesk pro vás všechny, co jste nám pomohli vyplnit naše, z počátku neuvěřitelné, přání mít z nejnáročnějšího dnu v roce běžnou směnu. Děkujeme,“ vzkázala Pražanům mluvčí Zdravotnické záchranné služby hlavního města Jana Poštová.


Nová klubovna pro skauty z Prahy 8

Dnes v 08:12

Klubovna pro skauty z Prahy 8 se v současné době dokončuje v areálu mateřské školy Dolákova. Skauti budou mít k dispozici zázemí k tvůrčím aktivitám včetně kuchyňky. Klubovna byla jedna z priorit radnice osmé městské části, i když cesta k vybudování nebyla...

Praha 5 chystá vlastní geoportál. Vyhledá hřiště, školy nebo volební místnosti

8. dubna 2021 v 07:36

Praha 5 plánuje spustit vlastní geoportál, interaktivní mapu, která občanům pomůže lépe se orientovat na území městské části a zjednoduší i řešení problémů v různých oblastech života.

Praha 8 nabízí granty pro rok 2021

7. dubna 2021 v 17:21

Spolky a organizace v osmé městské části mohou získat finanční příspěvek v oblastech sport, volný čas, kultura a sociální oblast. Celkově je na všechny oblasti vyčleněno 13 milionů korun.

Výzkum: Jak se na Palmovce cítíme a jak ji vnímáme

7. dubna 2021 v 07:52

To byly základní otázky sociologicko-antropologického výzkumu, který pomůže osmé městské části při plánování dalších kroků pro zklidnění a modernizaci Palmovky.

Další články
Nahoru