dnes
Neděle - polojasno
19°C
zítra
Pondělí - skorojasno
24°C
pozítří
Úterý - polojasno
25°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Besedy s radními a zastupiteli Prahy 1 v Domečku na Kampě

Od února do června pořádá Komunitní centrum Kampa cyklus besed, na které jsou pozváni všichni zvolení představitelé MČ Praha 1.

Na těchto Besedách na Kampě mají radní a zastupitelé Prahy 1 možnost představit své zkušenosti s působením na radnici, prezentovat své plány a odpovědět na otázky občanů.

Besedy se budou konat jednou za 14 dní, vždy od 18 hodin v Salla Terreně.

Na každém setkání bude jedn člen rady a jedn až dva zastupitelé, kteří v radě nejsou. Vzhledem k menšímu počtu členů rady pak v červnu budou dvě besedy bez přítomnosti členů rady.

V úterý 27. února to budou Eva Špačková, Petr Burgr a Jan Krejčí.


Přednášky pro cizince: Poznání české kultury a povahy

Včera ve 12:27

Vzdělávací a informační centrum Praha 5 otevírá kromě konverzací v češtině také praktické přednášky pro cizince, zaměřené na poznání české kultury a povahy. První přednáška proběhne ve středu 19. června v 17 hodin.

Dnes: Revitalizace sportoviště Pod Žvahovem, přijďte diskutovat

13. června 2019 v 07:02

Předseda Výboru životního prostředí Prahy 5 Jakub Blažek zve na veřejnou diskuzi s občany a zástupci MČ Praha 5 ohledně plánované revitalizace sportoviště Pod Žvahovem.

Pošli to dál: Praha 13 dostala sekačku, strojem následně obdarovala mateřskou školku

12. června 2019 v 18:43

Dnes se na zahradě „Fakultní mateřské školy Sluníčko pod střechou při PedFUK" sešli zástupci radnice Prahy 13 a společností Profi Press a Strom, aby předali ředitelce sekačku na trávu.

Další články
Nahoru