dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Během dvou hodin srazila auta tři ženy
Zraněné chodkyně musela odvést záchranka. Foto: autor

Během dvou hodin srazila auta tři ženy

V časovém rozmezí dvou hodin zasahovali záchranáři dnes ráno v různých částech Prahy u tří sražených chodců. Během této série nehod byla zraněna studentka a dvě seniorky.

V 7.07 hodin bylo přijato tísňové volání o pomoc sražené sedmnáctileté chodkyni v Praze 4 – Chodově. Pacientka byla po akutním ošetření předána s úrazem hlavy a dolní končetiny do Thomayerovy nemocnice v Krči.

Krátce po osmé hodině ranní přijali operátoři tísňové linky oznámení o dopravní nehodě v Praze 4 na ulici Jeremenkova, kde osobní vozidlo srazilo chodkyni.

Ke střetu došlo na přechodu pro chodce, při kterém třiaosmdesátiletá žena utrpěla velmi vážná zranění, se kterými byla následně ve stavu umělého spánku převezena do nemocnice na ARO Fakultní nemocnice v Motole.

„Policisté z oddělení dopravních nehod nyní celou událost vyšetřují a zjišťují míru zavinění obou účastníků,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

V 9.16 hodin vyjížděli záchranáři do Jeruzalémské ulice v Praze 1, kde došlo ke střetu osobního vozu a 61leté ženy. Se zhmožděným poraněním zad byla pacientka předána do následné péče zdravotníků chirurgického oddělení Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí.


Autor: Dalibor Kracík

Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru