dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Během června se v noci několikrát uzavře Strahovský tunel
Vjezd do Strahovského tunelu ze smíchovské strany. Foto: Jan Groh

Během června se v noci několikrát uzavře Strahovský tunel

Řidiče v Praze čekají dopravní komplikace při průjezdu Strahovským tunelem. Tunel bude kvůli údržbě v červnu třikrát v noci uzavřen. ČTK to sdělila mluvčí Technické správy komunikací Barbora Lišková. Dopravní omezení budou také na Nuselském a Barrandovském mostě.

Poprvé se budou muset řidiči vypořádat s uzavírkou Strahovského tunelu v období od 12. do 20. června, a to vždy v noci od 23:00 do 05:00 ve směru na Smíchov. Uzavřena bude severní tuba tunelu, ta jižní bude jednosměrně průjezdná. Od 20. do 28. června pak bude ve stejnou dobu uzavřen opačný směr, tedy ze Smíchova do Dejvic. Také v tomto případě bude druhá tunelová tuba jednosměrně průjezdná.

Kompletní uzavírka kvůli údržbě a mytí tunelu bude v noci z 28. na 29. června. Rovněž při této uzavírce bude platit, že tunel bude neprůjezdný od 23:00 do 05:00.

V rámci pražské dopravy bude také až do 12. června omezen provoz v pravém pruhu na Nuselském mostě ve směru z centra. Důvodem je oprava mostu. Na Barrandovském mostě bude omezen provoz levého jízdního pruhu při ulici K Barrandovu ve směru na Plzeň až do 21. června. Dělníci tu opravují římsy a zábradlí na mostě.


Další články
Nahoru