dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - skorojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
6°C
Pražský sport

Běhejte zadarmo: Kdy a kde?

Běhat tak, aby vás to nestálo ani korunu a zároveň se pobavit a získat cenné informace můžete na několika místech v Praze. Společnost SportGroup.cz organizuje Běžecké školy a patří k největším agenturám u nás specializujících se na organizaci sportovních akcí všech kategorií včetně těch na špičkové úrovni.

V úterý 12. července si zdarma zaběhejte v Praze 22. Sraz je v 18 hodin u Rybárny u rybníka Vodice. Běhá se za každého počasí, hlídání věcí je zajištěno, šatny a pitný režim také.

Každou středu v 18 hodin můžete sportovat v Praze 5. Srazy v červenci jsou u nafukovací atletické haly na Strahově, výběh bude na Ladronku.

Čtvrtek patří běhu v Praze 4. V 18 hodin, Krčský les, rybník u Labutě.

Zázemí, šatna, pitný režim, převlékárna jsou v Běžeckých školách samozřejmostí.

Kniha: Born to run – Zrozeni k běhu

kniha-zrozeni-k-behu-nahled Čtivý příběh o běžcích na stokilometrové trati doplňuje autor Christopher Mcdougall o nejnovější vědecké poznatky a současně nám přibližuje portréty osobností, které se vydávají na trasy ultramaratonů, aby odhalili tajemství šťastného života. Kniha Zrozeni k běhu změní život každému čtenáři. 

Knihu si můžete objednat ZDE.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru