dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Běhejte. V Běžeckých školách zdarma
Foto: Běžecká škola Prahy 4

Běhejte. V Běžeckých školách zdarma

Běhat tak, aby vás to nestálo ani korunu a zároveň se pobavit a získat cenné informace můžete celé léto i tento týden v Praze 22, 4 i 5.

V úterý 2. srpna si zdarma zaběhejte v Praze 22. Sraz je v 18 hodin u Rybárny u rybníka Vodice. Běhá se za každého počasí, hlídání věcí je zajištěno, šatny a pitný režim také.

Každou středu v 18 hodin můžete sportovat v Praze 5. Sraz u nafukovací atletické haly na Strahově, výběh bude na Ladronku.

Čtvrtek patří běhu v Praze 4. V 18 hodin, Krčský les, rybník u Labutě.

Zázemí, šatna, pitný režim, převlékárna jsou v Běžeckých školách samozřejmostí, běhá se za každého počasí.

Společnost SportGroup.cz, která Běžecké školy organizuje, patří k největším agenturám u nás specializujících se na organizaci sportovních akcí všech kategorií včetně těch na špičkové úrovni.

Nová publikace Běhání známých autorů je určena úplným začátečníkům i pravidelně a systematicky běhajícím sportovcům, jejichž cílem je získání a udržení kondice a zvyšování výkonnosti.. Kniha seznamuje čtenáře se vším, co při běžeckém tréninku potřebují vědět – s technikou běhu, fyziologickými principy, metodikou a řízením tréninku, poradí s regenerací, se stravovacím a pitným režimem i s tím, jak si udržet motivaci.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru