dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Víkendové tipy

Běh pro Pesos 2016

V sobotu 3. září od 11 hodin u Hostivařské přehrady dostanou šanci psí závodníci. Konají se charitativní Canicrossové závody, jejich součástí bude i procházka se psy. Za výtěžek bude nakoupeno krmivo pro útulky. Po celou dobu akce bude probíhat nabídka psů z útulků, které si mohou návštěvníci na místě osvojit. Součástí akce bude i charitativní sbírka chovatelských potřeb.

Návštěvníci mohou nosit krmivo, pelíšky, škrabadla, hračky a další potřeby pro psy a kočky, které si po skončení akce rovnou odvezou útulky, které se akce zúčastní.

Startovné: 250 korun předem, 300 korun na místě, procházka 150 korun, dětský závod 50 korun.

Startovat mohou pouze klinicky zdraví psi. S sebou si nezapomeňte očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině. Bez platného očkování proti vzteklině, případně se psem ve špatném zdravotním stavu není možné startovat. Za veškeré škody způsobené psem odpovídá jeho majitel. Pohyb psů je povolen pouze na vodítku nebo tažné šňůře.

Délka trasy cca 4 km. V případě vysoké teploty bude trať zkrácena na cca 2,7 km, ale po cestě bude zajištěn dostatek vody.

Kontakt na pořadatele: dana.appeltova@pesos.cz

Hostivařská přehrada ulice k Jezeru. Kousek za lanovým centrem a před retenční nádrží.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru