dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražský život

Běh pro Paraple 2014 aneb Každá noha dobrá

V Letenských sadech se v neděli 8. června 2014 uskuteční již 15. ročník Běhu pro Paraple s podtitulem Každá noha dobrá. Tradiční běhy veřejnosti, firem a médií na 100 m volným stylem odstartuje zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák a další známé osobnosti.

U příležitosti 20. narozenin Centra Paraple jsou letos připraveny dvě novinky – narozeninový běh na 4 km a závody handbiků. V průběhu celého odpoledne bude pro návštěvníky připraven zábavný doprovodný program, kterým bude provázet sehraná moderátorská dvojice Kateřina Nekolná a Vladimír Kroc. Odpoledne svými písničkami zahájí Jaroslav Uhlíř s kapelou, následovat bude představení divadélka Romaneto a další program pro děti. Celá akce vyvrcholí večerním dvojkoncertem Tomáše Kluse a kapely Čechomor.

„Přijďte si s námi užít krásné nedělní odpoledne a oslavit naše jubileum.“, zve na akci Štěpánka Antošová, ředitelka Centra Paraple. „Celých dvacet let reagujeme na potřeby společnosti a našich klientů a neustále se rozvíjíme a profesionalizujeme. I díky podpoře široké veřejnosti můžeme pomáhat lidem, kteří to stále potřebují.“


Další články
Nahoru