Dnes Pondělí - polojasno 18°C
Zítra Úterý - polojasno 13°C
Pondělí 10. 5. 2021
Svátek má Blažena
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražský život

BB Centrum zve na online akce

Na facebookovém profilu BB Centra se konají sportovní, kulturní i vzdělávací programy. Všechny akce jsou zdarma a k dispozici i zpětně v sekci videa.

Každé úterý a čtvrtek si můžete zacvičit. Na úterky jsou připraveny pravidelné lekce domácího fitness s trenérem Danielem Hlubučkem z Balance Clubu Brumlovka, ve čtvrtek vás Daniela Bacíková provede lekcí jógy, která je určena pro začátečníky i pokročilé. Pokud dáváte přednost rytmičtějšímu pohybu, jednou měsíčně jsou pro vás připraveny pravidelné taneční lekce pod vedením vítězky StarDance Lenky Nory Návorkové. V únoru na vás čeká karnevalová samba.

Oblíbené Cestovatelské večery se konají navzdory opatřením v online prostředí a představují místa, která rozhodně stojí za návštěvu. V únoru se můžete těšit na povídání o Austrálii, nejmenším kontinentu, který přes své rozměry nabízí ohromnou druhovou diverzitu. V březnu budou mít diváci možnost zúčastnit se také prvního cestovatelského večera uváděného v angličtině.

Vedle pravidelných týdenních či měsíčních programů se konají i nejrůznější webcasty. Některé se zaměřují na vaření, jiné na výrobu domácích dekorací či na budování fyzického i duševního zdraví. Můžete vyzkoušet například online webcast Soni Hrabec Kotulkové o tom, jak se správně nalíčit, aby váš make-up vydržel i námahu při sportování, nebo spolu se šéfkuchařem Pavlem Bortníkem z CATERMATu vykouzlit doma v kuchyni pokrm hodný luxusní restaurace, nad nímž vaše chuťové buňky zajásají. Veškeré akce se konají na facebookovém profilu BB Centra, kde jsou k dispozici i ke zpětnému přehrání a zcela zdarma.


Vysloužilé tonerové a inkoustové kazety do koše nepatří, můžete je odevzdat na radnici

Dnes v 09:38

Obyvatelé Prahy 15 mohou využít možnosti odevzdání použitých tonerových a inkoustových kazet do sběrného boxu umístěného v budově radnice.

Praha 9 ocení osobnosti městské části. Návrhy lze posílat do konce května

Včera v 08:36

Do 31. května mají obyvatelé možnost navrhnout, kdo by měl letos získat ocenění Osobnost městské části.

Výročí Pražského povstání 1945 v Praze 4

7. května 2021 ve 12:39

Praha 4 si tradičně připomíná hrdiny i oběti boje proti nacistické okupaci z května roku 1945 položením věnců u památníků na Spořilově, v parku Jezerka a na náměstí Generála Kutlvašra.

Chcisevkliduvyspat. Praha 1 spustila nový web

7. května 2021 v 09:09

Praha 1 vytvořila ve spolupráci se svým Výborem proti vylidňování centra a pro podporu komunitního života nový web zaměřený na krátkodobé ubytování v bytech a na problémy, které jsou s tím spojené.   

Soutěž: Voda Prahy 15 ve všech skupenstvích

6. května 2021 ve 14:23

Praha 15 vyhlásila amatérskou fotografickou soutěž pro všechny věkové kategorie. V termínu od 4. května do 27. srpna budou přijímány fotografie do této soutěže, která je pořádaná v rámci „Dnů Prahy 15“ od 11. do 19. září.

V Karlíně a ve Vysočanech nepoteče příští týden voda

6. května 2021 v 10:59

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Máma, co bych podpořil. Palmovka podporuje matky samoživitelky společně s Norou Fridrichovou

6. května 2021 v 10:20

U příležitosti Dne matek dnešním dnem startuje v Divadle pod Palmovkou nový projekt s názvem Máma, co bych podpořil. Patronkou projektu je herečka divadla Tereza Dočkalová. Pod záštitou Nory Fridrichové a zakoupením dárkového voucheru budou podpořeny matky samoživitelky, které si návštěvu...

Praha 1 podpoří komunitní zahrádky

5. května 2021 v 16:21

Pěstování vlastní zeleniny a bylinek není jen výsadou venkovských zahrádek, ale zabydlelo se i v centru. Radnice Prahy 1 proto podporuje zakládání komunitních zahrádek a financuje jejich provoz.

Studenti z Prahy 9 v projektu Příběhy našich sousedů uspěli

5. května 2021 v 07:08

Praha 9 již potřetí podpořila projekt Příběhy našich sousedů, díky kterému se žáci a studenti místních škol setkávali s pamětníky ze své městské části.

Novoměstská radnice se dnes otevřela

4. května 2021 v 10:18

Vyhlídku z ochozu věže a stálou expozici o historii Nového Města pražského si opět můžete užít od úterý 4. května. Otevřeno je denně od 10 do 18 hodin, v pondělí je zavírací den.

Další články
Nahoru