Dnes Středa - jasno 32°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 33°C
Středa 17. 8. 2022
Svátek má Petra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pražský život

BB Centrum zve na online akce

Na facebookovém profilu BB Centra se konají sportovní, kulturní i vzdělávací programy. Všechny akce jsou zdarma a k dispozici i zpětně v sekci videa.

Každé úterý a čtvrtek si můžete zacvičit. Na úterky jsou připraveny pravidelné lekce domácího fitness s trenérem Danielem Hlubučkem z Balance Clubu Brumlovka, ve čtvrtek vás Daniela Bacíková provede lekcí jógy, která je určena pro začátečníky i pokročilé. Pokud dáváte přednost rytmičtějšímu pohybu, jednou měsíčně jsou pro vás připraveny pravidelné taneční lekce pod vedením vítězky StarDance Lenky Nory Návorkové. V únoru na vás čeká karnevalová samba.

Oblíbené Cestovatelské večery se konají navzdory opatřením v online prostředí a představují místa, která rozhodně stojí za návštěvu. V únoru se můžete těšit na povídání o Austrálii, nejmenším kontinentu, který přes své rozměry nabízí ohromnou druhovou diverzitu. V březnu budou mít diváci možnost zúčastnit se také prvního cestovatelského večera uváděného v angličtině.

Vedle pravidelných týdenních či měsíčních programů se konají i nejrůznější webcasty. Některé se zaměřují na vaření, jiné na výrobu domácích dekorací či na budování fyzického i duševního zdraví. Můžete vyzkoušet například online webcast Soni Hrabec Kotulkové o tom, jak se správně nalíčit, aby váš make-up vydržel i námahu při sportování, nebo spolu se šéfkuchařem Pavlem Bortníkem z CATERMATu vykouzlit doma v kuchyni pokrm hodný luxusní restaurace, nad nímž vaše chuťové buňky zajásají. Veškeré akce se konají na facebookovém profilu BB Centra, kde jsou k dispozici i ke zpětnému přehrání a zcela zdarma.


Autor: TZ, red

Poznejte plodiny Nového světa v botanické zahradě v Troji

Dnes v 09:26

Od léta do pozdního podzimu patří k nejatraktivnějším expozicím Botanické zahrady hl. m. Prahy sekce, která se věnuje plodinám z oblasti Nového světa. Návštěvníci zde mohou objevovat tradiční i netradiční užitkové rostliny Jižní, Střední i Severní Ameriky. Expozice Plodin Nového světa se...

Den architektury se zaměří na rekonstrukce a vzdá poctu Josipu Plečnikovi i Aleně Šrámkové

Dnes v 08:46

Praha bude na přelomu září a října opět žít architekturou. Od 30. září až do 6. října se stane hlavním dějištěm festivalu Den architektury, který nabízí na tři sta zdarma přístupných akcí ve stovce měst a obcí po celé České republice i na Slovensku. Bohatý program, který se v Praze odehraje...

Letní trhy na náměstí Republiky

15. srpna 2022 v 10:15

Náměstí Republiky se proměnilo v rozkvetlou louku. Trhovci nabízí ve dvanácti letně nazdobených stáncích vybrané pochutiny a drobné řemeslné výrobky. Návštěvníci centra Prahy se tak mohou občerstvit při procházkách hlavním městem až do 28. srpna.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 33. týden

13. srpna 2022 ve 12:25

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další články
Nahoru