Dnes Sobota - polojasno 6°C
Zítra Neděle - polojasno 7°C
Sobota 27. 2. 2021
Svátek má Alexandr
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražský život

BB Centrum zve na online akce

Na facebookovém profilu BB Centra se konají sportovní, kulturní i vzdělávací programy. Všechny akce jsou zdarma a k dispozici i zpětně v sekci videa.

Každé úterý a čtvrtek si můžete zacvičit. Na úterky jsou připraveny pravidelné lekce domácího fitness s trenérem Danielem Hlubučkem z Balance Clubu Brumlovka, ve čtvrtek vás Daniela Bacíková provede lekcí jógy, která je určena pro začátečníky i pokročilé. Pokud dáváte přednost rytmičtějšímu pohybu, jednou měsíčně jsou pro vás připraveny pravidelné taneční lekce pod vedením vítězky StarDance Lenky Nory Návorkové. V únoru na vás čeká karnevalová samba.

Oblíbené Cestovatelské večery se konají navzdory opatřením v online prostředí a představují místa, která rozhodně stojí za návštěvu. V únoru se můžete těšit na povídání o Austrálii, nejmenším kontinentu, který přes své rozměry nabízí ohromnou druhovou diverzitu. V březnu budou mít diváci možnost zúčastnit se také prvního cestovatelského večera uváděného v angličtině.

Vedle pravidelných týdenních či měsíčních programů se konají i nejrůznější webcasty. Některé se zaměřují na vaření, jiné na výrobu domácích dekorací či na budování fyzického i duševního zdraví. Můžete vyzkoušet například online webcast Soni Hrabec Kotulkové o tom, jak se správně nalíčit, aby váš make-up vydržel i námahu při sportování, nebo spolu se šéfkuchařem Pavlem Bortníkem z CATERMATu vykouzlit doma v kuchyni pokrm hodný luxusní restaurace, nad nímž vaše chuťové buňky zajásají. Veškeré akce se konají na facebookovém profilu BB Centra, kde jsou k dispozici i ke zpětnému přehrání a zcela zdarma.


Začátkem března nepoteče voda v ulicích Libně

25. února 2021 v 10:39

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Úpravy severní části Roztylského náměstí přinesou workoutové sportoviště

24. února 2021 ve 22:39

Praha 4 letos chystá několik investic do veřejného prostranství, informoval mluvčí městské části Jiří Bigas.

Květnaté louky, herní i cvičební prvky, pojmenování veřejných prostranství. Projekt PinCity Prahy 4 se líbí

24. února 2021 v 09:45

Před více než měsícem spustila městská část Praha 4 na webové adrese praha4.pincity.cz zcela novou nepolitickou platformu. Za krátkou dobu zde občané k 55 projektům radnice umístili více než 85 pomyslných připínáčků, tedy svých konkrétních návrhů pro zlepšení životního prostředí a místní rozvoj...

Radlice: Obyvatelé oceňují školství a údržbu zeleně, vadí jim nedostatečná infrastruktura pro cyklisty

22. února 2021 ve 20:58

Praha 5 uspořádala loni na podzim mezi obyvateli anketu zaměřenou na spokojenost s životem v této městské části. Do hlasování se během tří týdnů zapojilo bezmála 2 300 místních. Výsledky ankety jsou jedním z analytických výstupů Strategie rozvoje MČ Praha 5 2030+. Ke zpracování dlouhodobého plánu...

Před 98 lety zemřel Alois Rašín

21. února 2021 v 11:12

Od smrti prvního československého ministra financí Aloise Rašína, který podlehl následkům atentátu, ve čtvrtek uplynulo 98 let. Busta ministra financí, který stál za úspěšnou měnovou reformou, se nachází v prostorách úřadu druhé městské části. Jeho památku uctil místostarosta Prahy...

Další články
Nahoru