dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Zpravodajství

Bazar na náměstí Míru. V roli prodejců potkáte herce

Zítra ovládne náměstí Míru dobročinný bazar, který zde pravidelně pořádá nezisková organizace Letní dům. Ke koupi bude velké množství darovaného zboží od oblečení a doplňků, přes knihy, hračky, kuchyňské potřeby až po nejrůznější kuriozity

V roli prodejců budete moci potkat herce z Divadla Na Jezerce Martina Písaříka, Báru Hrzánovou, Jana Hrušínského, Radka Holuba a další. Spolu s Petrem Vackem budou pak od 15 hodin návštěvníkům rozdávat “hereckou“ polévku. Každý nakupující bude navíc odměněn některou ze zajímavých cen.

petr-vacek-v-roli-prodavace-nahled „Bazar je skvělá akce, která ale především pomáhá dětem, jež to v životě nemají lehké. Lidé si zde mohou levně nakoupit a posedět u živé hudby. Díky výtěžku organizujeme pravidelné víkendové nebo celotýdenní zážitkové pobyty, na které se děti pokaždé moc těší,“ říká organizátorka bazaru Andrea Blahovcová.

Z výtěžku Letní dům tradičně financuje pobyty pro děti z dětských domovů v Krompachu, Písku, Dolních Počernicích, Klánovicích a Korkyni.

Občanské sdružení Letní dům pracuje již 17 let s dětmi a mladými lidmi, kteří vyrůstají v dětských domovech. Dobročinné bazary jsou jedním ze způsobů financování programů pro tyto děti.  


Další články
Nahoru