dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Bárta, Brzobohatý, Ebenové: břevnovský festival Motolice pomůže motolským dětem
Festival Motol Motolice se koná již tuto sobotu. Foto: www.motol-motolice.cz

Bárta, Brzobohatý, Ebenové: břevnovský festival Motolice pomůže motolským dětem

Již sedmý ročník charitativního festivalu Motol Motolice, jehož výtěžek pomůže dětem hospitalizovaným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol, se koná již tuto sobotu u Břevnovského kláštera. O hudební program se postarají kapely Ondřej Brzobohatý & kapela, Bratři Ebenové, EN.dru a tečkou programu bude jako každý rok Dan Bárta & Illustratosphere.

Pomoc dětem

Nadaci Národ dětem lze podpořit finančním příspěvkem na účet číslo 478502093/0300

Doprovodný program určený nejen dětem je připraven skákací hrad, cyklodráha, divadelní představení pro děti nebo zábavné focení ve Smileboxu. To vše čeká návštěvníky za vstupné – 151 korun v předprodeji a 290 korun přímo na místě. Veškerý výtěžek (100 %) ze vstupného bude předán nadaci Národ dětem.

Dan Bárta v osm večer

Hudební program festivalu začne v 13:30 hodin vystoupením kapely Ondřeje Brzobohatého. V 17:40 hodin se na pódiu objeví rodinné seskupení Bratří Ebenů. Před tím se ještě v 15:40 představí EN.DRU beatbox-vocal music & live looping. Na letošním ročníku Motol Motolice vystoupí Dan Bárta & Illustratosphere v hlavním čase, tedy ve 20 hodin.

Na děti čeká tradičně divadlo, letos umělecké seskupení PULS, pod taktovkou Lucie Radimerské, která se i v pohádkové linii drží své dramaturgie a přináší dětem nové a originální pohádky, kde se díky loutkám a předmětům dává prostor fantazii. Cílem pohádek DP je pobaven nejen dětí, ale i rodičů.

Praktické informace

Děti do 15. let mají vstup zdarma, stejně jako majitelé všech karet ZP. (V areálu je bezbariérová toaleta.) V místě konání by měl být pojízdný bankomat ERA.

Vstupenky: předprodej v síti TicketStream, v cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour, nebo v knihkupectvích Kanzelsberger. Na tuto akci si lze zakoupit také tzv. e-tickets, které je možné po zaplacení ihned vytisknout, nebo vyzvednout v některém z prodejních míst. Cena: předprodej 151 korun, na místě 290 korun.


Autor: Renata Rákosová

Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru