dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Pražské krimi

Babička ho neuhlídala, způsobil policejní manévry

Ve středu večer se pražští strážníci zapojili do pátrací akce po malém chlapci, který odešel bez dovolení z domova v době, kdy ho hlídala babička.

Pátrání vyhlásila Policie ČR. Hlídce strážníků z Prahy 2 se díky dobré místní znalosti podařilo devítiletého chlapce po přibližně 20 minutách od chvíle, kdy bylo pátrání vyhlášeno, nalézt. Následně jej strážníci v pořádku předali přivolané hlídce policistů.

V okamžiku, kdy autohlídka strážníků převzala informaci o ztraceném chlapci, který odešel z domu na Vinohradech, začali strážníci s kontrolou míst, kde by se mohl chlapec vyskytovat.

Nejprve prohledali Riegrovy sady, park Korunní – Kladská a další lokality. Posléze si všimli chlapce odpovídajícího popisu u křižovatky ulic Budečská x Vinohradská. K chlapci přistoupili a dotazy si ověřili, zda se skutečně jedná o toho, po kom bylo vyhlášeno pátrání.

Chlapec jim nejprve uvedl své jméno a příjmení a následně potvrdil, že odešel z domu, aniž by to babičce řekl. Hlídka strážníků ho poté doprovodila před dům místa bydliště jeho babičky a vyčkala na příjezd kolegů ze státní policie.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru