dnes
Úterý - zatazeno
27°C
zítra
Středa - jasno
32°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
33°C
Víkendové tipy

Babí léto ve Žlutých lázních si užijí děti, milovníci hudby i piva

Žluté lázně oslaví babí léto velkým hudebním koncertem, víkendovým pivním festivalem a dětským divadelním karnevalem. Prodloužený víkend bude pro všechny generace.    

Ve čtvrtek 28. září ožijí lázně největším koncertem Bena Cristovaa pod širým nebem.

V pátek 29. září začne v areálu dvoudenní pivní festival s bohatou ochutnávkou malých pivovarů.

Sobota 30. září bude ve znamení dětského divadelního karnevalu s bohatým program a divadelní tématikou.

Ben Cristovao – koncert pod širým nebem
Už tento čtvrtek 28. září se rozezní Žlutými lázněmi hlas sportovce a zpěváka Bena Cristovaa. Jeho první sólový koncert pod širým nebem slibuje ojedinělý zážitek. Vstupenky lze koupit u vstupu do areálu. Koncert začne v půl osmé, doprovodný program si ale mohou vychutnat návštěvníci už od 18 hodin.

Podzimní Septemberfest – pivní revoluce nabídne minipivovary u nás
Prodloužený víkend ve Žlutých lázních zpestří unikátní dvoudenní festival piva Septemberfest – pivní revoluce. Na pětadvacet českých minipivovarů přijde představit své nejlepší moky. Festival doprovodí dobré jídlo a bohatý program. Chybět nebudou vystoupení swingových a bluesových kapel, irská hudba, sólová hra na kytaru a party s DJem.

Dětský divadelní karneval – den na prknech, která znamenají svět
Dětský divadelní karneval nabídne v sobotu 30. září nejmenším návštěvníkům a jejich rodičům v areálu Žluté lázně den plný her a zábavy. Od 10 do 16 hodin je čeká celodenní program na pódiu, dále také divadelní, taneční a hudební workshopy, výtvarné dílny s výrobou masek a kostýmů, zábavné atrakce, malování na obličej i oblíbené opékání buřtíků.


Malešičák - open air festival 2018

Dnes v 07:30

Zatančit, zazpívat, posedět, popít a užít si pohodové hudební odpoledne plné skvělých kapel a zábavy můžete na fetivalu pod širým nebem v sobotu 25. srpna.

Praha 1 zpřístupní prohlídku celkem 9 historických míst

17. srpna 2018 v 07:50

Další ročník Dnů evropského dědictví tentokrát proběhne ve dnech 8. a 9. září, kdy se otevřou zajímavé soukromé i veřejné památky, včetně těch, které nebývají běžně přístupné nebo jsou otevřeny jen příležitostně. MČ Praha 1 garantuje v rámci akce zpřístupnění a prohlídku celkem...

Žluté lázně zvou na nedělní rodinný den plný zábavy a chuti

16. srpna 2018 v 07:57

V areálu Žluté lázně v Podolí jsou prázdniny v plném proudu. Léto ve městě zpříjemní už tuto neděli 19. srpna rodinný den. Děti čeká Pirátská výprava Středozemím, rodiče ochutnávky středomořských specialit. Svoje brány otevře den plný zábavy a dobrého jídla...

Prozkoumejte v neděli okolí Anežského kláštera

15. srpna 2018 v 09:18

Neděle 19. srpna ve 13:30, 15, 17, 18:30 hodin. Multimediální divadelní procházka po stopách asanované chudinské čtvrti.

Posvícení v Úněticích

15. srpna 2018 v 07:33

Pivovar zve v sobotu a v neděli na posvícenskou zábavu – probíhají zde různé soutěže – soutěž o Nejlepší koláč, soutěž Silných paží…. Pravidelně je uvařen a v den Posvícení naražen Posvícenecký speciál. Vrcholem je taneční zábava v pivovarské stodole.

Malý Mikuláš se loučí s Prahou

14. srpna 2018 v 17:26

Villa Pellé otevírá poslední týden úspěšné výstavy francouzského ilustrátora a humoristy Jeana-Jacquse Sempého. Přijďte se rozloučit s Mikulášem a jeho kamarády, celá parta odjíždí z pražských prázdnin zpět do Paříže už příští týden. Poslední možnost navštívit výstavu máte tuto neděli, 19. srpna...

Parky, sady, zahrady – Ze Strahova na Malou Stranu

13. srpna 2018 ve 14:10

Během vycházky v sobotu 18. srpna si projdete některé zahrady Strahovského kláštera, připomenete si plastiku Panny Marie v Exilu a celou řadu osobností spojených s těmi to místy – např. Eliška Junková, Raoul Wallenberg, Nicolas Winton, dále domek, kde žil a pracoval Cyril Bouda, navštívíte...

Kryt na Folimance se otevře v sobotu 18. srpna

13. srpna 2018 v 08:31

Městská část Praha 2 zpřístupňuje kryt civilní ochrany Folimanka jako obvykle každý měsíc v sobotu od 9 do 15 hodin.

Zvětšenina v Letním kině

10. srpna 2018 v 07:40

Jedno z nejslavnějších děl světové kinematografie, Zvětšenina, v Letním kině v Riegrových sadech.

Další články
Nahoru