dnes
Pondělí - skorojasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Víkendové tipy

Babí léto ve Žlutých lázních si užijí děti, milovníci hudby i piva

Žluté lázně oslaví babí léto velkým hudebním koncertem, víkendovým pivním festivalem a dětským divadelním karnevalem. Prodloužený víkend bude pro všechny generace.    

Ve čtvrtek 28. září ožijí lázně největším koncertem Bena Cristovaa pod širým nebem.

V pátek 29. září začne v areálu dvoudenní pivní festival s bohatou ochutnávkou malých pivovarů.

Sobota 30. září bude ve znamení dětského divadelního karnevalu s bohatým program a divadelní tématikou.

Ben Cristovao – koncert pod širým nebem
Už tento čtvrtek 28. září se rozezní Žlutými lázněmi hlas sportovce a zpěváka Bena Cristovaa. Jeho první sólový koncert pod širým nebem slibuje ojedinělý zážitek. Vstupenky lze koupit u vstupu do areálu. Koncert začne v půl osmé, doprovodný program si ale mohou vychutnat návštěvníci už od 18 hodin.

Podzimní Septemberfest – pivní revoluce nabídne minipivovary u nás
Prodloužený víkend ve Žlutých lázních zpestří unikátní dvoudenní festival piva Septemberfest – pivní revoluce. Na pětadvacet českých minipivovarů přijde představit své nejlepší moky. Festival doprovodí dobré jídlo a bohatý program. Chybět nebudou vystoupení swingových a bluesových kapel, irská hudba, sólová hra na kytaru a party s DJem.

Dětský divadelní karneval – den na prknech, která znamenají svět
Dětský divadelní karneval nabídne v sobotu 30. září nejmenším návštěvníkům a jejich rodičům v areálu Žluté lázně den plný her a zábavy. Od 10 do 16 hodin je čeká celodenní program na pódiu, dále také divadelní, taneční a hudební workshopy, výtvarné dílny s výrobou masek a kostýmů, zábavné atrakce, malování na obličej i oblíbené opékání buřtíků.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru