dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Víkendové tipy

Babí léto v Řepích: Odpoledne pro celou rodinu

Babí léto aneb Zábavné odpoledne pro celou rodinu pořádá městská část Praha 17 v sobotu 12. září od 14 hodin na ploše před radnicí v Žalanského ulici. Celé odpoledne bude již tradičně zahajovat jízda historických vozidel.

Auto-veteráni i moto-veteráni budou projíždět trasu dle připravených mapek a jejich cesta povede dál směrem na Zličín. Jízda nemá soutěžní charakter.

Po celé odpoledne je připraven bohatý program, o který se postarají např. žáci řepských mateřských a základních škol, žáci ZUŠ Blatiny, hip hop taneční škola B-original, Japonská škola se svým originálním tancem z ostrova Okinawa, zazní písně z muzikálu „Modrá krev“, uvidíme mažoretky a gymnastky, jízdní oddíl městské policie, psovody, policejní a hasičskou techniku.

Chybět nebudou atrakce pro děti, skvělé jídlo a pití. Završením akce bude koncert skupiny Burma Jones. Vstup na akci je zdarma.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru