dnes
Sobota - zatazeno
-2°C
zítra
Neděle - zatazeno
-3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
1°C
Pražské krimi

Naštvala ho partnerka, vzal do ruky tvárnici. A tím to neskončilo

Poškozené osobní auto, veřejné piano a několik odpadkových košů. Takový je výsledek nočního řádění čtyřiadvacetiletého mladíka, který byl prý frustrovaný svou přítelkyní. Strážníci ho předali policistům.

Ve čtvrtek v noci přijali strážníci z Prahy 15 oznámení, že na Veronském náměstí má neznámý mladík rozbíjet okno u jednoho ze zaparkovaných automobilů. Dále oznamovatel uvedl, že měl dotyčný, oblečený do kraťasů a bílého trička, ještě poškodit piano určené k veřejné produkci. Hlídka mladíka odpovídajícího popisu dostihla v Rezlerově ulici.

Podezřelý čtyřiadvacetiletý muž se přiznal, že vzal tvárnici z nedaleké stavby a prohodil ji zadním oknem zaparkovaného vozidla, dále poškodil víko veřejného piana a rozkopal několik odpadkových košů.

Jako důvod uvedl, že byl frustrovaný ze své přítelkyně. Pak už ale s hlídkou přestal spolupracovat a chtěl z místa odejít. Strážníci mu v tom pomocí hmatů, chvatů a přiložením pout zabránili. Pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na  osobní svobodě a předali Policii ČR.


Žalobci chtějí poslat soudce Elischera a další obviněné do vazby

15. března 2018 v 11:57

Policisté a státní zástupci podali v noci na dnešek návrh, aby soud vzal do vazby obviněného soudce Ivana Elischera. Do vazby chtějí poslat také dalších pět obviněných, kteří v případu se soudcem pražského vrchního soudu figurují.

Za loupež a ublížení na zdraví dostala trojice žen podmínky

15. března 2018 v 11:54

Dvěma sestrám a jejich matce, které v roce 2016 společně v Praze zbily a oloupily krajanku z Vietnamu, pražský městský soud uložil podmíněné tresty. Ženy se mstily za to, že napadená udržovala poměr s manželem jedné z nich.

Za pokus o vraždu seniora zpřísnil soud trest na 10 let

14. března 2018 ve 13:58

Jiří Kilian, který se loni v létě v Ruzyni pokusil zavraždit jemu neznámého seniora, půjde do vězení na deset let. Původní trest mu včera o tři roky zpřísnil Vrchní soud v Praze, který vyhověl odvolání státní zástupkyně. Kilian se do důchodcova bytu dostal pod vlivem přechodné duševní poruchy,...

Policie zadržela soudce Elischera z pražského vrchního soudu

13. března 2018 ve 21:42

Zadržený soudce na pražském vrchním soudu působí od roku 2013. Specializuje se na řešení závažných drogových kauz. V minulosti působil také na ústeckém krajském soudu. Případem se zabývá Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ), dozoruje ho Městské státní zastupitelství...

U Lužického semináře zkolaboval turista

13. března 2018 v 19:25

V sobotu krátce po desáté hodině zastavil náhodný kolemjdoucí u Mánesova mostu projíždějící policejní hlídku. Dotyčný nahlásil náhlý zdravotní kolaps postaršího muže, který zůstal nehybně ležet v bezvědomí v nedaleké ulici U Lužického semináře.

Čtrnáctiletá výtvarnice popsala zídku

12. března 2018 ve 13:44

Strážníci zastihli mladou dvojici – dívku a chlapce právě ve chvíli, když něco malovali na zídku u podzemních garáží v Bobkově ulici v Praze 14. Výtvarnicí byla v tomto případě nezletilá.

Mladíci rozbili skleněnou výplň dveří

12. března 2018 ve 12:36

Hlídka městské policie byla v neděli v podvečer vyslána do Mikulovy ulice v Praze 11, kde měli dva mladí muži poškodit vstupní dveře. Volající předala hlídce popis mladíků i směr, kterým se dva mladí muži ve věku dvacet a dvacet dva let odebrali. 

Další články
Nahoru