dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Pražské krimi

Naštvala ho partnerka, vzal do ruky tvárnici. A tím to neskončilo

Poškozené osobní auto, veřejné piano a několik odpadkových košů. Takový je výsledek nočního řádění čtyřiadvacetiletého mladíka, který byl prý frustrovaný svou přítelkyní. Strážníci ho předali policistům.

Ve čtvrtek v noci přijali strážníci z Prahy 15 oznámení, že na Veronském náměstí má neznámý mladík rozbíjet okno u jednoho ze zaparkovaných automobilů. Dále oznamovatel uvedl, že měl dotyčný, oblečený do kraťasů a bílého trička, ještě poškodit piano určené k veřejné produkci. Hlídka mladíka odpovídajícího popisu dostihla v Rezlerově ulici.

Podezřelý čtyřiadvacetiletý muž se přiznal, že vzal tvárnici z nedaleké stavby a prohodil ji zadním oknem zaparkovaného vozidla, dále poškodil víko veřejného piana a rozkopal několik odpadkových košů.

Jako důvod uvedl, že byl frustrovaný ze své přítelkyně. Pak už ale s hlídkou přestal spolupracovat a chtěl z místa odejít. Strážníci mu v tom pomocí hmatů, chvatů a přiložením pout zabránili. Pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na  osobní svobodě a předali Policii ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru