dnes
Pátek - snih
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražské krimi

Až po 45 minutách se opilá žena svěřila, že tam nechala syna

Podnapilá žena se snažila dostat do svého pronajatého pokoje na ubytovně. Řád ubytovny však zakazuje vstup pod vlivem alkoholu. K tomuto incidentu byli voláni strážníci. Nakonec bylo zjištěno, že v pokoji nechala bez dozoru svého pětiletého syna. 

V sobotu po páté hodině ranní se snažila dostat pětatřicetiletá žena do pokoje na ubytovně v  Modřanech. Tu však odmítl pustit muž z ostrahy, jelikož řád ubytovny toto zakazuje. Hlídka strážníků z Prahy 12, která byla k incidentu volána, se dotyčné pokoušela situaci vysvětlit.

Ta se však stále domáhala vstupu a uvedla, že je unavená, protože řešila své problémy alkoholem. Po chvíli začala být i agresivní. Přibližně po 45 minutách se žena svěřila, že se v pokoji nachází její malý syn a je tam sám.

Společně s ostrahou šel jeden ze strážníků odemknout pokoj a zjistili, že tomu tak skutečně je. Malý chlapec, který zde byl ponechán zcela bez dozoru, byl v pořádku. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR a kurátorka Odboru sociálně právní ochrany dětí, které se budou nadále případem zabývat.

Dostavil se i otec dítěte, který byl v danou dobu v práci a  syna si převzal do péče. Matka dítěte odmítla provést orientační zkoušku na zjištění alkoholu v dechu.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru