dnes
Čtvrtek - jasno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Pražské krimi

Až po 45 minutách se opilá žena svěřila, že tam nechala syna

Podnapilá žena se snažila dostat do svého pronajatého pokoje na ubytovně. Řád ubytovny však zakazuje vstup pod vlivem alkoholu. K tomuto incidentu byli voláni strážníci. Nakonec bylo zjištěno, že v pokoji nechala bez dozoru svého pětiletého syna. 

V sobotu po páté hodině ranní se snažila dostat pětatřicetiletá žena do pokoje na ubytovně v  Modřanech. Tu však odmítl pustit muž z ostrahy, jelikož řád ubytovny toto zakazuje. Hlídka strážníků z Prahy 12, která byla k incidentu volána, se dotyčné pokoušela situaci vysvětlit.

Ta se však stále domáhala vstupu a uvedla, že je unavená, protože řešila své problémy alkoholem. Po chvíli začala být i agresivní. Přibližně po 45 minutách se žena svěřila, že se v pokoji nachází její malý syn a je tam sám.

Společně s ostrahou šel jeden ze strážníků odemknout pokoj a zjistili, že tomu tak skutečně je. Malý chlapec, který zde byl ponechán zcela bez dozoru, byl v pořádku. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR a kurátorka Odboru sociálně právní ochrany dětí, které se budou nadále případem zabývat.

Dostavil se i otec dítěte, který byl v danou dobu v práci a  syna si převzal do péče. Matka dítěte odmítla provést orientační zkoušku na zjištění alkoholu v dechu.


Maminka s dvěma dětmi zkolabovala na chodníku

23. dubna 2019 v 09:02

V Letňanech včera krátce po poledni náhle zkolabovala na chodníku mladá žena se dvěma dětmi. Informaci o zkolabované ženě vedoucí dítě a kočárek v ulici Kladrubská v Praze 18 převzalo operační středisko městské policie krátce po poledni od zdravotnické záchranné...

Hořely baterie elektrokol

21. dubna 2019 ve 20:39

Dnes v 10:19 vyjeli hasiči ze Satalic a Holešovic k požáru 2 baterií z elektrokol ve Vodňanské ulici v Kyjích. Baterie byly uložené v boxu ještě před příjezdem Policie ČR a hasičů.

Požár odpadu v podkroví

21. dubna 2019 v 07:17

Včera ve 14 hodin byl na tísňovou linku operačního střediska hasičů nahlášen požár v podkroví v Zapadlé ulici v Braníku. K případu vyjeli hasiči z Krče a Modřan, kteří zasahovali v dýchací technice. 

Ale dědo, máte to zapotřebí? Senior prý dělal na veřejnosti zvrhlosti, nakonec pro ně měl neuvěřitelné vysvětlení

17. dubna 2019 v 11:43

Hlídku městské policie na nemístné počínání seniora upozornili tři kolemjdoucí svědci. Případem se nyní zabývá republiková policie.

Tragédie v pražském parku na spadnutí, kočárek s dítětem se nekontrolovatelně řítí z kopce

17. dubna 2019 v 11:40

V rámci úterní očisty hlavního město zaměřené na sběr nebezpečného odpadu po narkomanech strážník zabránil hrozícímu neštěstí. V parku plném lidí zastavil dětský kočárek, který velkou rychlostí sjížděl z kopce.  Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Frustraci z rozchodu s dívkou si ošklivě vybil na rodičích a tím vše navíc neskončilo. Není to příjemné čtení…

16. dubna 2019 v 11:37

Na základě oznámení na tísňovou linku 156 vyjela dnes hlídka městské policie kolem jedné hodiny ráno do Kubelíkovy ulice, Praha 3, kde mělo docházet k rvačce mezi dvěma muži. Při příjezdu strážníků se na místě nacházeli dva muži a jedna žena, k žádné fyzické potyčce...

Toto jí udělal vlastní synáček?! Pěkně se vybarvil, matka s ním zažila peklo. Vyžadoval po ní i absurdní aktivitu na internetu…

12. dubna 2019 v 17:31

Počet zjištěných případů domácího násilí v metropoli se oproti minulého roku se zvýšil. Za leden a únor bylo vykázáno 31 násilných osob, což je o osm více než ze stejné období loňského roku.

Nechtěné překvapení z ciziny: V uzamčeném autě se v noci ukrývala pod starými hadry podivná návštěva

12. dubna 2019 ve 14:48

Dnes krátce po čtvrteční půlnoci přijala městská policie oznámení, že se někdo snaží ukrást modré vozidlo typu pick-up. Během tří minut byla hlídka z Prahy 5 v ulici K Vodojemu.

Další články
Nahoru