dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Až budete příště popíjet, dejte si pozor, ať hlavně nedopadnete jako tento muž na sídlišti

Poslední červnový večer přijali strážníci z obvodního ředitelství Městské policie Praha 12 oznámení, že v Pšenčíkově ulici upadl zjevně opilý muž na zem a nemůže vstát. Strážníci muže nalezli mezi zaparkovanými auty.

Protože zjevně opilý muž byl dezorientovaný a stěžoval si na bolest ruky a žeber, hlídka ho uvedla do stabilizované polohy a přivolala na místo záchrannou službu. Muž se přiznal, že popíjel a mezi automobily upadl bez cizího zavinění. Zraněného si následně převzali záchranáři.

Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota bezmála tři a půl promile. Záchranná služba muže následně transportovala k ošetření do jedné z pražských nemocnic.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru