dnes
Sobota - polojasno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Víkendové tipy

Avon Pochod 2015

Patnáctý ročník Avon Pochodu projde Prahou v sobotu 6. června. Ze Staroměstského náměstí vyrazí ve 12 hodin a zamíří nově na Rohanský ostrov.

V 10 hodin začíná na Staroměstském náměstí program vystoupením bubenické skupiny Campana Batucada. Ve 12 hodin odstartuje pochod ze Staroměstského náměstí, projde Pařížskou ulicí, následně se stočí na nábřeží, projde Karlínem okolo budovy Amazon Court, kde má sídlo společnost AVON, a dojde do areálu golfového odpaliště na Rohanském ostrově, kde bude probíhat program.

Trasa má necelých 5 km – zvládnou ji i malé děti, rodiče s kočárky či vaši čtyřnozí miláčci.

Ve 13:45 hodin začne program v cíli Pochodu na Rohanském Ostrově.

Zde se můžete těšit na skvělou atmosféru, zónu pro děti, stany parterů plné aktivit a dobré zábavy i na vystoupení Janka Ledeckého, skupin Chinaski a Děda Mládek Illegal Band a na závěr na Severočeskou filharmonii a koncert Davida Deyla, Moniky Absolonové a Tonyi Graves.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru