dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražský sport

Autogramiáda Dany Zátopkové na Národní třídě

Ve čtvrtek 23. června se v OC Quadrio na Národní třídě uskuteční autogramiáda novinky Dany Zátopkové, životopisného díla Dana a Emil Zátopkovi – Náš život pod pěti kruhy. Ve Fan Zone Českého olympijského týmu, která se nachází v prvním patře, se mohou zájemci od 15 hodin setkat s legendární olympijskou vítězkou v hodu oštěpem z roku 1952. Přítomni budou i další olympijští vítězové a významné osobnosti československého sportu.  

Nová kniha Dana a Emil Zátopkovi – Náš život pod pěti kruhy je poutavým a zábavným vyprávěním dvou legendárních atletů o sportovních a životních úspěších i peripetiích. Pravdivé vyprávění manželů odhalí jejich dětství, společné soužití i život na atletické dráze. V knize se nacházejí dosud nepublikované fotografie obou partnerů s autentickými prvky hovorové a obecné češtiny i nářečí.

„Víte, o mně a Emilovi se toho napsalo tolik, že se v tom jde těžko vyznat. V uplynulých sedmi letech jsem poskládala všechny části skládanky a vznikla kniha o našem opravdovém životě,“ říká sama autorka knihy Dana Zátopková.

Knihu vydává Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s. ve spolupráci s Českým olympijským výborem, Nadačním fondem Dany a Emila Zátopkových a nakladatelstvím Academia Praha.

Program společných akcí ČOV a OC Quadrio je k nalezení na FB Olympijský tým nebo na webu www.fandimevquadrio.cz


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru