dnes
Úterý - oblacno
29°C
zítra
Středa - jasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
26°C
Auto shořelo přímo v garáži
Foto: Leoš Kučera / HZS Praha

Auto shořelo přímo v garáži

Dnes ráno v 5:20 hodin zasahovaly tři jednotky pražských hasičů z holešovické, satalické a centrální stanice u požáru osobního automobilu v prostoru garáží obytného domu v Makedonské ulici v Praze 9.

Požár dostali pod kontrolu za tři minuty po příjezdu na místo. Pomocí termokamery následně provedli kontrolu skrytých ohnisek a jejich dohašení, včetně kontroly stavebních částí a bytů nad místem požáru.

 

Plamenným hořením bylo vozidlo prakticky zničeno, sálavé teplo poškodilo ventilaci garáže, poškozena byla i fasáda domu zplodinami hoření.

V dopoledních hodinách se na místo vrátí hasičský vyšetřovatel, aby zjistil příčinu požáru a přesný rozsah škod.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru