dnes
Středa - obcasny-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
4°C
pozítří
Pátek - oblacno
11°C
Auto jelo centrem Prahy s mužem na kapotě
Spor řidičů nastal ve chvíli, kdy jeden (v červeném kolečku vpravo) vyfouknul místo druhému. Foto: MP Praha

Auto jelo centrem Prahy s mužem na kapotě

Získat parkovací místo v metropoli je někdy nadlidský úkol. Setkal se s tím snad každý řidič. Nad tím, co se však odehrálo v Praze 2, zůstává rozum stát. 

Díky nerespektování dopravního značení a průjezdu v protisměru získal muž parkovací místo, do kterého již zajížděl řidič jiného auta. Poškozený upozornil na přestupek policii a ve snaze znemožnit pachatelům opustit místo skočil na přední kapotu rozjíždějícího se vozidla.

Odmítal se pustil, jeho tělo se smýkalo ze strany na stranu

Krátce po skončení denní směny zahlédl strážník odcházející ze služby osobní auto stříbrné barvy vjíždějící do protisměru v Blanické ulici v Praze 2. Na kapotě motoru ležel muž, který se přidržoval stěračů a jeho tělo se smýkalo ze strany na stranu.

Strážník se postavil vozu do cesty a přinutil řidiče zastavit. Ten se však za pár okamžiků znovu rozjel a vyrazil k náměstí Míru. Muž na kapotě se stále držel, bez úmyslu se pustit. Auto s nečekaným nákladem na kapotě se podařilo dostihnout až ve Slezké ulici, kde zastavilo na přechodu pro chodce.

Řidič i pasažér z kapoty opustili auto a počkali na příjezd policistů, kteří nyní případ vyšetřují. Kuriózní incident se naštěstí obešel bez zranění.


Vulgární opilec vyhrožoval strážnici školením

8. listopadu 2019 ve 12:19

Výtržnosti opilého muže na tramvajové zastávce v ulici Spálená včera po šesté hodině večer museli nedobrovolně snášet kolemjdoucí. Nejdříve všechny kolem slovně napadal a pak svou agresi přesměroval vůči přivolaným strážníkům. 

Učitelé stávkovali, žáci sprejovali. Radost jim zkazila seniorka

7. listopadu 2019 ve 20:46

Ve středu se některé školy připojily k celorepublikové stávce, a tak se šestice studentů rozhodla vyplnit volný čas „uměleckou“ tvorbou. Schovali se do vnitrobloku ulic Břevnovská, Patočkova a Bělohorská, kde si jich však naštěstí všimla starší žena a ta obratem zavolala na tísňovou...

Arogantní řidička spustila lavinu nadávek

3. listopadu 2019 v 09:29

V ulici K Milíčovu v Praze 11 ve čtvrtek zaparkovala bezohledná řidička svoje auto přímo v křižovatce, kde je zákaz zastavení, navíc před zraky strážníka. Bez okolků vystoupila z vozu a vypustila ven i svého malého pejska. Oba se pak pohybovali ve vozovce ignorujíce přítomnost...

V ulici K Barrandovu unikly chemikálie

31. října 2019 v 15:11

Dnes od 12:15 hodin zasahovaly jednotky hasičů v ulici K Barrandovu v Praze 5, kde došlo k úniku chemických látek na korbě menšího nákladního vozidla.

Rvačka v metru

31. října 2019 v 09:56

Nevinná žádost o místo ve vagonu metra skončila v úterý v deset hodin večer rvačkou. Muž neovládl své chování a před zraky cestujících pěstmi napadl jiného.

Místo pozdravu začal zvracet, přijel si pro něj otec

31. října 2019 v 06:51

Nepříjemný budíček zažil patnáctiletý mladík. Spícího na lavičce ho probudili strážníci. 

Ze srazu na kole s dvěma promile

29. října 2019 ve 14:25

O tom, že není dobrý nápad jet na třídní sraz na kole, se přesvědčil muž, který nadýchal přes 2 ‰. Kličkoval po silnici sem a tam, než ho zastavili strážníci.

Zloděj se žloutenkou typu C

28. října 2019 v 16:45

Cizinec i se svým lupem vběhl přímo do náruče hlídce strážníků. Ta ho zpacifikovala a nasadila mu pouta.

Další články
Nahoru