dnes
Sobota - polojasno
20°C
zítra
Neděle - jasno
22°C
pozítří
Pondělí - jasno
23°C
Auto jelo centrem Prahy s mužem na kapotě
Spor řidičů nastal ve chvíli, kdy jeden (v červeném kolečku vpravo) vyfouknul místo druhému. Foto: MP Praha

Auto jelo centrem Prahy s mužem na kapotě

Získat parkovací místo v metropoli je někdy nadlidský úkol. Setkal se s tím snad každý řidič. Nad tím, co se však odehrálo v Praze 2, zůstává rozum stát. 

Díky nerespektování dopravního značení a průjezdu v protisměru získal muž parkovací místo, do kterého již zajížděl řidič jiného auta. Poškozený upozornil na přestupek policii a ve snaze znemožnit pachatelům opustit místo skočil na přední kapotu rozjíždějícího se vozidla.

Odmítal se pustil, jeho tělo se smýkalo ze strany na stranu

Krátce po skončení denní směny zahlédl strážník odcházející ze služby osobní auto stříbrné barvy vjíždějící do protisměru v Blanické ulici v Praze 2. Na kapotě motoru ležel muž, který se přidržoval stěračů a jeho tělo se smýkalo ze strany na stranu.

Strážník se postavil vozu do cesty a přinutil řidiče zastavit. Ten se však za pár okamžiků znovu rozjel a vyrazil k náměstí Míru. Muž na kapotě se stále držel, bez úmyslu se pustit. Auto s nečekaným nákladem na kapotě se podařilo dostihnout až ve Slezké ulici, kde zastavilo na přechodu pro chodce.

Řidič i pasažér z kapoty opustili auto a počkali na příjezd policistů, kteří nyní případ vyšetřují. Kuriózní incident se naštěstí obešel bez zranění.


Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Rodina s batolaty žila ve stanu

31. srpna 2020 v 15:21

Informaci o rodině se dvěma malými dětmi, která žije ve stanu v Praze 11 v oblasti zvané Amerika, jela prověřit hlídka strážníků společně s místním okrskářem. V nevyhovujících hygienických podmínkách měly ve stanu minimálně dva týdny pobývat i dvě holčičky ve věku 1,5 a...

Na elektrokoloběžce s alkoholem

31. srpna 2020 ve 14:50

Zákon na jezdce na koloběžce, a je jedno, jestli je poháněná motorkem, pohlíží stejně jako na cyklistu. To znamená, že pro ně platí stejná pravidla (práva a povinnosti) jako pro všechny ostatní cyklisty. Snad už si to bude pamatovat také 18letý cizinec.

Nehoda dvou nákladních aut

31. srpna 2020 v 09:19

Dnes ráno od 5:51 hodin zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů na Pražském okruhu u sjezdu na Barrandov, ve směru na dálnici D0, u nehody dvou nákladních vozidel.

Další články
Nahoru