dnes
Středa - zatazeno
2°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
2°C
pozítří
Pátek - mlha
0°C
Auto jelo centrem Prahy s mužem na kapotě
Spor řidičů nastal ve chvíli, kdy jeden (v červeném kolečku vpravo) vyfouknul místo druhému. Foto: MP Praha

Auto jelo centrem Prahy s mužem na kapotě

Získat parkovací místo v metropoli je někdy nadlidský úkol. Setkal se s tím snad každý řidič. Nad tím, co se však odehrálo v Praze 2, zůstává rozum stát. 

Díky nerespektování dopravního značení a průjezdu v protisměru získal muž parkovací místo, do kterého již zajížděl řidič jiného auta. Poškozený upozornil na přestupek policii a ve snaze znemožnit pachatelům opustit místo skočil na přední kapotu rozjíždějícího se vozidla.

Odmítal se pustil, jeho tělo se smýkalo ze strany na stranu

Krátce po skončení denní směny zahlédl strážník odcházející ze služby osobní auto stříbrné barvy vjíždějící do protisměru v Blanické ulici v Praze 2. Na kapotě motoru ležel muž, který se přidržoval stěračů a jeho tělo se smýkalo ze strany na stranu.

Strážník se postavil vozu do cesty a přinutil řidiče zastavit. Ten se však za pár okamžiků znovu rozjel a vyrazil k náměstí Míru. Muž na kapotě se stále držel, bez úmyslu se pustit. Auto s nečekaným nákladem na kapotě se podařilo dostihnout až ve Slezké ulici, kde zastavilo na přechodu pro chodce.

Řidič i pasažér z kapoty opustili auto a počkali na příjezd policistů, kteří nyní případ vyšetřují. Kuriózní incident se naštěstí obešel bez zranění.


Policie: Kriminalita v Praze 2 letos klesla. Souvisí to s nouzovým stavem

Včera ve 21:32

Kriminalita v Praze 2 je v době nouzového stavu o 27 procent nižší než ve srovnatelném období loňského roku. Vyplývá to policejních statistik. Je to v důsledku vyhlášeného nouzového stavu a s ním souvisejících omezujících opatření vlády. Podle policistů k tomu přispělo i zvýšení sankce u vybraných...

U Cholupic se srazilo osobní auto s nákladním

Včera v 17:36

Na Pražském okruhu v oblasti Cholupic ve směru na letiště zasahovala v pondělí od 19:53 hodin jednotka pražských hasičů u nehody osobního a nákladního auta.

Dlažební kostkou poškodil auto, strážníkům neunikl

17. listopadu 2020 v 09:51

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který v poledne 14. listopadu rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta. K jeho dopadení pomohl svědek.

Hledá se majitel ztracené peněženky s finanční hotovostí

13. listopadu 2020 v 17:23

V pondělí 2. listopadu nedlouho před polednem předala šedesátiletá žena kolegům na policejní služebně na Vinohradech cizí peněženku i s obsahem. Nález učinil malý chlapec na stole u dětského hřiště ve Slovenské ulici na Vinohradech a předal ho ženě, která jej hlídala a následně celou věc oznámila...

Ve skladu v Praze 10 unikla chemická látka

13. listopadu 2020 v 07:00

Ve čtvrtek 12. listopadu v 15:59 přijalo operační středisko pražských hasičů oznámení o úniku asi 500 litrů chemické látky v komerčním objektu v ulici K Hrušovu v Praze 10. Na místo vyjely 3 jednotky hasičů s chemickou službou a technickým automobilem určeným pro zásahy...

Kladivem do výlohy. Prý se potřeboval uklidnit

12. listopadu 2020 v 15:03

Do Jičínské ulice v Praze 3 jela hlídka prověřit oznámení o muži, který měl kladivem rozbíjet výkladní skříně provozovny. Na místě ji kontaktoval oznamovatel a uvedl, že škodu způsobil zavalitý muž s plnovousem a pantoflemi na nohou.

Požár příbytku bezdomovců poškodil protihlukovou stěnu

11. listopadu 2020 v 09:17

V úterý 10. listopadu od 15 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů v Povltavské ulici v Praze 7 u požáru příbytku bezdomovců. Plameny se rozšířily až na dřevěnou protihlukovou stěnu.

Další články
Nahoru